Księżna Kate w sukience podkreślające talię i brzuch

Jak podaje portal "pomponik.pl", Kate Middleton pomimo pandemii koronawirusa i zagrożenia z niej wynikającego, nadal pełni funkcje księżnej i angażuje się w sprawy społeczne Wielkiej Brytanii. Żona księcia Williama wybrała się do hospicjum, aby pomóc w akcji sadzenia drzewek. Jej wizyta została udokumentowana na stronie placówki.

Korzystając z roślin zakupionych podczas wizyty w Fakenham Garden Centre w zeszłym tygodniu, księżna współpracowała z każdym wolontariuszem ogrodnikiem i rodziną przy sadzeniu ogrodu, który zapewni radość dzieciom i rodzinom.Przez cały czas pandemii one nadal zapewniały pomoc w sytuacjach kryzysowych, a także wsparcie w żałobie.

Księżna Kate,  screen:Instagram
Księżna Kate, screen:Instagram
Księżna Kate, screen:Instagram

Księżna Kate na tę okazję założyła sukienkę, w której prezentowała się przepięknie. Jednak wszyscy patrzyli na jej brzuch, ponieważ spekulacje o czwartej ciąży wciąż nie milkną. Ta stylizacja rozwiała wszelkie wątpliwości, ponieważ księżna nie ma ani grama tłuszczu. Pod sukienką nie widać również ciążowych krągłości. Middleton może pochwalić się figurą nastolatki!

To również może Cię zainteresować: GLIWIŃSKA ZŁAPANA Z TAJEMNICZYM MĘŻCZYZNĄ. CZY TO JAROSŁAW BIENIUK

Zobacz także: PREZYDENT POLSKI. ILE ZARABIA I JAKIE MA PRZYWILEJE PO ZAKOŃCZENIU KADENCJI