Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Po smoleńskiej tragedii media mocno zainteresowały się jej życiem. Sama Marta napisała książkę „Moi Rodzice”, będącą wspomnieniem Marii i Lecha Kaczyńskich. Gdy otrząsnęła się po tragedii, rozpoczęła współpracę z tygodnikiem „wSieci”, gdzie pisze felietony.

Marta Kaczyńska przeżyła już naprawdę wiele. Miała trzech mężów, zaś z dwoma z nich ma trójkę dzieci. Przypuszczano, że jej pierwsze dziecko jest owocem związku z pierwszym mężem. Okazało się jednak, że jest to córka kochanka, który później był jej drugim mężem.

Kaczyńska ma dwie córki – starszą, Ewę (ur. w 2003 r.), oraz młodszą, Martynę (ur. w 2007 r.), ojcem obojga był jej kochanek – Marcin Dubieniecki. Następnie wzięła ślub z Piotrem Zielińskim, który jest ojcem jej najmłodszego dziecka – syna, Stanisława Lecha.

Marta Kaczyńska. Źródło: Youtube
Marta Kaczyńska. Źródło: Youtube

Ile lat kończy Marta Kaczyńska?

Jak nadmienia portal Lelum, Marta Kaczyńska może pochwalić się niezwykle barwnym życiem prywatnym. To właśnie ono przyciąga media oraz kolejnych obserwatorów, którzy są ciekawi, co dzieje się u córki tragicznie zmarłych Lecha i Marii Kaczyńskich.

Marta Kaczyńska od 2018 roku pozostaje w związku małżeńskim z Piotrem Zielińskim. Córka byłej pary prezydenckiej ukończyła studia prawnicze i pracuje w zawodzie.

Kaczyńska urodziła się 22 czerwca 1980 roku, co oznacza, że dziś świętuje czterdzieste urodziny. Prywatnie kobieta wychowuje troje dojrzewających dzieci, które potrafią przysporzyć sporo kłopotów.

Marta Kaczyńska. Źródło: Youtube
Marta Kaczyńska. Źródło: Youtube

Kobieta najwyraźniej dobrze sobie radzi w roli matki – we wspomnianym tygodniku, z którym współpracuje, można znaleźć jej felietony na temat kształtowania umysłów dzieci i młodzieży.

Życzymy Marcie Kaczyńskiej wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Wygląda na swój wiek?

Przypomnij sobie o… WRZUCIŁA 1 TABLETKĘ DO PRALKI. EFEKT NIESAMOWITY. SUPER PORADA

Jak informował portal Życie: MARTYNA WOJCIECHOWSKA I PRZEMEK KOSSAKOWSKI WKROCZYLI NA NOWY ETAP W SWOIM ZWIĄZKU. FANI SĄ ZACHWYCENI

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: W TYM ROKU PODRÓŻNI NIE SKORZYSTAJĄ Z POPULARNEGO POŁĄCZENIA. JAKIE SĄ PRZYCZYNY