Ich małżeństwo cieszy się zainteresowaniem zarówno dziennikarzy, jak i zwykłych ludzi. To dlatego, że małżonek ma 42 lata.

Przyszły prezydent zakochał się w swojej nauczycielce, gdy miał zaledwie 16 lat. Młody człowiek nie wstydził się, że Brigitte jest wiekiem zbliżona do jego matki.

Wszystkie szczegóły tej powieści można znaleźć w książce „Brigitte Macron, szczerze mówiąc”.

Żona prezydenta Francji urodziła się w Amiens w rodzinie cukiernika. Rodzina była duża.

Mała Brigitte (na kolanach matki) z rodzicami, braćmi i siostrami.
Piękna dziewczyna o niebieskich oczach przypominała nieco Brigitte Bardot. Niektórzy znajomi często jej o tym mówili.

Mały Brigitte w pierwszy dzień komunii

Dziewczyna wcześnie (w wieku 21 lat) została żoną odnoszącego sukcesy bankiera. Dała mężowi troje dzieci. Pomimo trzech ciąż, Brigitte pozostała tak smukła jak w młodości. Kiedyś słynny i światowej sławy projektant Karl Lagerfeld powiedział, że nikt inny w Paryżu nie ma takich nóg jak Madame Macron.

Przyszły prezydent spotkał swoją żonę na studiach. Studiował z córką Brigitte. Dziewczyna powiedziała matce o swoim niezwykłym koledze z klasy. Była zaskoczona jego erudycją.

Wyglądało na to, że Emmanuel wiedział o wszystkim na świecie. Ponadto 16-letni młodzieniec pisał poezję i tworzył muzykę. Młody człowiek w college'u został nazwany cudownym dzieckiem ze względu na swoją erudycję i szeroką wiedzę z różnych dziedzin.

Brigitte uczyła francuskiego i łaciny na studiach. Zorganizowała także klub teatralny. Emmanuel zapisał się do tego kręgu i natychmiast zwrócił uwagę na ładną nauczycielkę, która w tym czasie miała 40 lat. Bez pamięci Macron zakochał się w niej.

Nie tylko on czuł miętę do swojej nauczycielki. Kilku chłopców, jak Emmanuel, marzyło o Brigitte. Podobało się w niej to, że umiała znaleźć wspólny język z chłopakami. Nauczycielka wyróżniała się również poczuciem humoru.

Aby częściej widywać się z Brigitte, Emmanuel zapisał się na dodatkowe lekcje. Lubił rozmawiać z nauczycielką. Mieli wiele wspólnego.

Rodzice młodego człowieka zauważyli rosnące zainteresowanie syna literaturą i sztuką dramatyczną. Dlatego postanowili wysłać syna do paryskiego liceum. Przed wyjazdem Emmanuel bezpośrednio powiedział nauczycielce, że i tak zostanie jego żoną.

Podczas nauki w Paryżu Macron, rozmawiał przez telefon ze swoją nauczycielką. Mogli rozmawiać przez ponad godzinę, a to im nie przeszkadzało. Kiedy Emmanuel stał się dorosły, zaczęli się spotykać. Brigitte sama przyjechała do Paryża do młodego mężczyzny, wymyślając dla męża różne preteksty.

Kiedy romans nauczycielki i ucznia wyszedł na jaw, musieli znosić wiele negatywnych wypowiedzi. Przyjaciele i krewni nie mogli zrozumieć pary z taką różnicą wieku. Co do męża, wyszedł z domu i nie mógł wybaczyć swojej żonie. Nie dał nawet rozwodu Brigitte. Dlatego przez 10 lat ona i Emmanuel byli razem, ale ich związek nie był zalegalizowany.

Macron chciał, aby Brigitte została jego legalną żoną. Stało się to możliwe, kiedy rozwiodła się z mężem. Potem pobrali się. Dzieci Brigitte przybyły na uroczystość. Emmanuel Macron podziękował im, ponieważ nie wszyscy byli w stanie zaakceptować ich niezwykłą parę.

Ludzie, którzy ściśle współpracują z rodziną Macron, mówią, że są stworzeni dla siebie. 24 lata różnicy widoczne są tylko w pierwszej chwili. Więc po prostu o tym zapominasz. To bardzo harmonijna i kochająca się para.

Zobacz także: MĘŻCZYZNA SZEDŁ PRZEZ LAS. NAGLE POJAWIŁ SIĘ PRZED NIM WILK. STARY LEKARZ NATYCHMIAST ZAUWAŻYŁ DZIWNE ZACHOWANIE ZWIERZĘCIA

Przypomnij sobie o… NARZECZENI NIE TAK WYOBRAŻALI SOBIE DZIEŃ SWOJEGO ŚLUBU. NIESPODZIEWANIE POJAWIŁA SIĘ NA NIM DRUGA PANNA MŁODA

Portal Życie pisał również o… BANALNY PATENT NA TO, JAK MOŻNA USTRZEC SIĘ PRZED KRADZIEŻĄ. NIKT SAM BY NA TO NIE WPADŁ