Pewnej nocy amerykańscy małżonkowie Shay-Anne i Christopher Grissom obudzili się z płaczu ich najmłodszego dziecka, rocznego Sloana.

Jednak prawie natychmiast chłopak zamilkł. Mama i tata postanowili sprawdzić, czy wszystko jest w porządku przez nianie wideo. To, co zobaczyli na ekranie, poruszyło ich do łez.

Okazało się, że drugie dziecko Grissom — dwuletni Kylo jako pierwszy obudził się i pośpieszył do swojego brata. Chłopiec wziął ze sobą koc. Starszy chłopak położył się obok młodszego i wkrótce Sloan przestał płakać. Spali więc resztę nocy.

Shay-Anne mówi, że ten film naprawdę ich dotknął. „Teraz jestem pewien, że nasi synowie zawsze będą się o siebie troszczyć”.

Nawiasem mówiąc, małżonkowie Grissom mają jeszcze dwóch synów — siedmioletniego Feniksa i pięcioletniego Jerycha. „Wszyscy nasi synowie są nierozłączni. Są nie tylko braćmi krwi, ale także najlepszymi przyjaciółmi ”- powiedział małżonek Grissom.

Może zainteresuje Cię to: MINIONA NIEDZIELA NIE NALEŻAŁA DO SPOKOJNYCH. CZY DZIŚ ISTNIEJE SZANSA NA POPRAWĘ POGODY? GDZIE BĘDZIE BURZA

Polecamy także: GDAŃSK: MIASTO SZYKUJE SIĘ DO SEZONU KĄPIELOWEGO. JAKICH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA MOŻEMY OCZEKIWAĆ?

Portal "Życie" informował o: NOWE ZALECENIA DOTYCZĄCE PRZYJĘĆ RODZINNYCH. JAK ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WESELA I INNE UROCZYSTOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE