I użyła do tego drewnianych palet. Tanya podzieliła się wynikami swojej pracy w grupie tematycznej Facebook, zbierając dużą liczbę pozytywnych opinii i polubień.

W sumie kobieta zużyła osiem takich palet. Za pomocą maszynki do paznokci i szczypiec podzieliła je na części składowe. Polerując, Woolston usunął brud budowlany i inne zanieczyszczenia.

Tanya nie dostrzegła jednej palety. Stał się podstawą przyszłej altany. Paleta została zainstalowana na ziemi i połączona z innymi elementami. Tak więc okazało się prosty prostokątny projekt.

Tan wykonał w nim otwory, w które nawleczono druty lamp. Zauważyła także obszary na belce, na których następnie zawieszono lampy. Podstawa i rama pomalowane na szaro.

Po wyschnięciu farby Woolston zapalił światła i umieścił łóżko w altanie. Stała się starym materacem, który został umieszczony w prowizorycznym wodoodpornym pokrowcu. Poszewki na poduszki zostały uszyte z tego samego materiału.

Jako dekorację Tanya przykryła altanę, która nadała jej elegancki wygląd. Nie mogę nawet uwierzyć, że to dzieło zwykłej kobiety.

Wygląda na to, że ta altana pochodzi z jakiegoś błyszczącego magazynu. Chociaż w rzeczywistości znajduje się w prostym obszarze podmiejskim.

Może zainteresuje Cię to: MINIONA NIEDZIELA NIE NALEŻAŁA DO SPOKOJNYCH. CZY DZIŚ ISTNIEJE SZANSA NA POPRAWĘ POGODY? GDZIE BĘDZIE BURZA

Polecamy także: GDAŃSK: MIASTO SZYKUJE SIĘ DO SEZONU KĄPIELOWEGO. JAKICH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA MOŻEMY OCZEKIWAĆ?

Portal "Życie" informował o: NOWE ZALECENIA DOTYCZĄCE PRZYJĘĆ RODZINNYCH. JAK ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WESELA I INNE UROCZYSTOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE