Daje nadzieję nawet w najciemniejszych czasach, a czasem cudem unikamy kłopotów.

Istnieje teoria, że ​​anioły stróże to nasi bliscy, którzy fizycznie opuścili ten świat, ale pozostali z nami mentalnie. Są niewidocznie obecne i starają się chronić i zapobiegać.

Coś ci to mówi?

1. Oblicze w chmurach.

Jako dzieci prawdopodobnie często leżałeś na trawniku i obserwowałeś chmury, szukając w nich znajomych kształtów. Jeśli jednak spojrzysz w niebo, zobaczysz zarysy ukochanej osoby, która cię opuściła, może to nie być przypadek.

Duchy mogą używać chmur do przekazywania wiadomości, informując Cię, czym one są. Może to obejmować bardziej ogólne funkcje, takie jak nieoczekiwane znaleziska lub pióra lub zdjęcia przypominające o konkretnej osobie.

2. Kolor

Niewiele osób wie, ale każdy anioł jest powiązany z kolorem, który określa jego energię. Wybierając ten kolor, możemy zaprosić ich do naszego życia. Jednocześnie mogą użyć tego koloru, aby poinformować Cię, że są w pobliżu. Jeśli nagle zaczniesz widzieć wszędzie ten sam kolor, zwróć na to uwagę. Oczywiście może to być zbieg okoliczności, ale jeśli zdarza się to częściej, może być oznaką czegoś większego.

3. Dzwonienie w uszach.

Jeśli wystąpi szum w uszach, który nie ma fizycznego wyjaśnienia, zwróć na to uwagę. Kiedy istoty duchowe próbują prowadzić nas lub przekazywać nam informacje, często dzieje się tak poprzez tak zwane „pobieranie”, czyli przekazywanie wyższych informacji z drugiej strony zasłony.

Ponieważ ta informacja jest przekazywana nam na poziomie duchowym, możemy nawet nie wiedzieć, że to się dzieje, z wyjątkiem dzwoniącego dźwięku w naszych uszach.

4 Muzyka.

Mówi się, że muzyka jest uniwersalnym językiem, który umożliwia komunikację ze wszystkimi językami, kulturami i narodami. I jest w stanie przekazywać wiadomości ze świata duchowego. Czy jest piosenka związana ze zmarłym przyjacielem lub członkiem rodziny?

Może się okazać, że nie możesz wyrzucić piosenki z głowy lub możesz zauważyć, że gra wszędzie. Chociaż można to wytłumaczyć zwykłym zbiegiem okoliczności, może to być także przesłanie ze świata duchów.

5. Anielska interwencja.

To jeden z ekstremalnych znaków. I mówimy o ludziach, którzy w pewnym momencie swojego życia nie byliby w stanie wyjść z beznadziejnej sytuacji, gdyby nie nagły cud. Na przykład spóźnili się na autobus i nie wsiedli do samolotu, który się rozbił.

Takie rzeczy są po prostu cudem, przykładem boskiej interwencji. Są znakiem, że ktoś się o ciebie troszczy.

6. Motyle

Uznany w wielu religiach i kulturach za symbol zmiany i transformacji, motyl jest również kojarzony z tymi przed nami. Po przejściu do świata duchowego nie zawsze mogą powrócić w formie, którą uznajemy. Zamiast tego mogą używać motyli, aby dotrzeć do nas i dać nam znać.

7. Zwierzęta

Zwracaj uwagę na wszystko, co dzieje się wokół ciebie, gdy przechodzisz przez najtrudniejsze chwile w życiu. Jeśli jesteś wyczerpany emocjonalnie i zauważysz zwierzę lub ptaka siedzącego w pobliżu, lub nawet zbliżającego się do ciebie, jakby oferującego wsparcie, wiedz, że to duch.

Chociaż nasi aniołowie stróże nie zawsze mogą skontaktować się z nami bezpośrednio, mogą nas wspierać poprzez inną istotę.

8. Białe pióra.

Białe pióra od dawna uważane są za znak czystości i pokoju związany z obecnością aniołów. Jeśli zobaczysz pióro leżące na ziemi, pomyśl, że to nie tylko zbieg okoliczności. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na to popatrzeć, czy go podnieść i zapisać, ten długopis może być znakiem, że anioły na ciebie patrzą.

9. Świece lub błyski światła.

Kiedy istoty duchowe wchodzą do naszego świata królestwa duchowego, nie są istotami fizycznymi takimi jak ty czy ja. Zamiast tego manifestują się jako energia przepływająca przez nasz świat.

Chociaż nie możesz fizycznie zobaczyć ich obecności, możesz je zobaczyć kątem oka. Jest to często postrzegane jako błysk światła lub genialny efekt w naszej wizji peryferyjnej.

10. Uczucia lub odczucia.

Chociaż istnieje wiele fizycznych, namacalnych znaków do rozważenia, nigdy nie lekceważ potęgi własnej intuicji i pierwszych wrażeń. Czasami po prostu wiesz, że ktoś jest w pobliżu. Jeśli temu uczuciu towarzyszy uczucie komfortu, bezpieczeństwa i ciepła, może to być twój anioł stróż za twoim ramieniem.

Możesz również poczuć, jakby ktoś na ciebie patrzył, lub poczuć dłoń na ramieniu. Anioły mają inne sposoby informowania cię o swojej obecności w swoim życiu. Słuchaj ich znaków, a może pomoże ci to uniknąć kłopotów lub spotka twoje szczęście.