Dokładna data naszego urodzenia, szczególnie dzień i miesiąc, według astrologów mają ogromny i zasadniczo kluczowy wpływ na nasze przyszłe życie. Dzieje się tak ze względu na znaki zodiaku, które potrafią powiedzieć o naszym charakterze, skłonnościach i podejściu do życia więcej niż nawet nasi najbliżsi.

Warto poznać specyfikę charakteru i osobowości poszczególnych znaków zodiaku nie tylko ze względu na nas samych, ale szczególnie wtedy, gdy nawiązujemy nowe znajomości i chcielibyśmy się dowiedzieć, czy warto brać daną osobę pod uwagę, czy też nie będzie nam po drodze. Okazuje się, że na pięć znaków zodiaku lepiej uważać, ponieważ są fatalnymi przyjaciółmi.

Ryby

Choć osoby spod znaku Ryby sprawiają wrażenie miłych i uprzejmych, prawda jest zupełnie inna. Mogą one być dwulicowe i często rozmawiać o Twoich problemach i kłopotach z innymi.

Najgorzej jest jednak, gdy Ryby mają Ci czego zazdrościć. Wtedy włącza im się czerwona lampka, gdyż to one powinny być najlepsze. Nie mają skrupułów w snuciu intryg i pomawianiu.

Bliźnięta

Na zodiakalne Bliźnięta też należy lepiej uważać. Są to osoby często bez stanowczego charakteru, nie potrafią Ci powiedzieć w twarz co im nie pasuje. Inaczej jest, gdy nie ma Cię w pobliżu. Są w stanie wymyślić wiele ciekawych historii na Twój temat i rozpowiadać je dookoła każdemu.

Baran

Barany bywają samolubne. Dla nich najważniejsze są jedynie własne sprawy i często nawet nie chcą słuchać o problemach najbliższych przyjaciół.

Jednak nie idzie to w dwie strony. Gdy zodiakalne Barany potrzebują pomocy, od razu zwracają się do najbliższych. Jeśli nie pomożesz – możesz mieć problemy. Osoby spod tego znaku zodiaku mogą być naprawdę gniewne.

Lew

Zodiakalne Lwy są niezmiernie ambitne. Gdy obiorą sobie cel, dążą do niego za wszelką cenę i potrafią często wykorzystać swoich najbliższych. Lepiej na nich uważać, ponieważ mogą nam sprawić wiele bólu. Często odzywają się do przyjaciół tylko wtedy, gdy czegoś potrzebują.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika potrafią być bardzo złośliwe i wytykać błędu przyjaciół nawet w towarzystwie. Jeśli się z kimś pokłócą, nawet o błahostkę, od razu planują srogą zemstę. Wodniki są bardzo pamiętliwe i potrafią sprawić dużo bólu.

Zobacz także: MĘŻCZYZNA SZEDŁ PRZEZ LAS. NAGLE POJAWIŁ SIĘ PRZED NIM WILK. STARY LEKARZ NATYCHMIAST ZAUWAŻYŁ DZIWNE ZACHOWANIE ZWIERZĘCIA

Przypomnij sobie o… NARZECZENI NIE TAK WYOBRAŻALI SOBIE DZIEŃ SWOJEGO ŚLUBU. NIESPODZIEWANIE POJAWIŁA SIĘ NA NIM DRUGA PANNA MŁODA

Portal Życie pisał również o… BANALNY PATENT NA TO, JAK MOŻNA USTRZEC SIĘ PRZED KRADZIEŻĄ. NIKT SAM BY NA TO NIE WPADŁ