Jak donosi"se.pl", liderka zespołu "Piękni i Młodzi" Madzia, nie odmówiła sobie przykuwającej spojrzenia stylizacji na pierwszej komunii świętej córki. To, co powinno być zakryte pod bluzką, wystaje radośnie i przywołuje spojrzenia.

Takie teraz szyją

Bielizna kiedyś była skrzętnie ukrywana pod warstwami ubrań. Dzisiaj może wystawać skrawek majtek spod szortów lub spódniczki i mieści się to w przyjętych przez wielu ludzi trendach. Jest to obecnie jedynie kwestią wyczucia stylu i dobrego smaku.

Nadeszły czasy, w których bielizna, a szczególnie biustonosze, często szyte są w taki sposób, aby jakaś ich ozdobna część mogła wystawać spod ubrania, tworząc z nim pasującą do siebie całość. Dla wielu jednak jest to w dalszym ciągu "świeceniem wywalonym na wierzch stanikiem".

Z duchem czasu pod względem stylizacji na pewno stara się iść nasza bohaterka Madzia, która na pierwszej komunii świętej córki pojawiła sie właśnie przyodziana w wystający spod bluzki biustonosz. Na swoim koncie na Instagramie, opublikowała zdjęcie z córką zrobione w dniu jej pierwszej komunii świętej. Wpis jest wzruszający:

Dziś do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiła moja Królewna 😇 mama pęka z dumy 😍 #pierwszakomunia #coreczkamamusi #kocham

Instagram/madzia_pim

Nie da się ukryć, że jego krój ewidentnie wymaga tego, aby elementy widoczne z przodu były...WIDOCZNE. Jedni stwierdzą, że wystaje jej stanik, inni powiedzą, że wygląda to ciekawie. Jak się można było spodziewać, internauci ruszyli do komentowania.

Jednym się podobało...

Instagram/madzia_pim

Innym niekoniecznie...

Instagram/madzia_pim

Jak widać, nie można sprawić, że będziemy się podobali wszystkim!

O tym pisaliśmy: Naukowcy na tropie zagadki szybkich błysków radiowych. Tajemnicze sygnały z kosmosu pochodzą z galaktyk takich jak nasza, mówią naukowcy

Zerknij też tutaj: Gdańsk: magistrat opublikował oświadczenie majątkowe prezydent Dulkiewicz. Ile zarobiła jako prezydent?