Kajra była uczestniczką naprawdę groźnie wyglądającego wypadku, a fani nie mogą uwierzyć, że piosenkarce w zasadzie nic się nie stało widząc zdjęcia i filmiki udostępnione przez żonę Sławomira w Internecie. To naprawdę mogło skończyć się bardzo źle. Sławomir, gdy zobaczył tę sytuację złapał się za głowę!

Wokalistka disco polo powinna zdecydować bardziej na siebie uważać, szczególnie, że każdy, nawet drobny wypadek oznacza przerwę od występów scenicznych, co po epidemii koronawirusa i spodziewanym powrocie do organizowania koncertów może być gwoździem do trumny dla finansów disco polowego małżeństwa.

Jak w trakcie kręcenia programu „Śląska karuzela” z Teresą Werner dla jednej ze stacji telewizyjnych na Górnym Śląsku Kajra i Sławomir wybrali się na kajaki. Tak wyglądał ich powrót do zawodowych wyzwań. Nie mogli spodziewać się tego, co się stanie.

screen Instagram @superkajra

Kajra doznała wypadku, miała wiele szczęścia

Jak informuje portal Pikio.pl, Kajra jako pierwsza ruszyła do kajaku, gdy nagle wszyscy usłyszeli głośny krzyk i wielki plusk wody. Okazało się, że przez zwykłą nieuwagę wokalistka wpadła do wody. Na Instagramie Kajra udostępniła zdjęcia i filmiki, gdzie możemy zobaczyć zalany kajak, wokalistkę w przemoczonych ubraniach. Sama przyznała, że wina leży całkowicie po jej stronie, a ona jak zwykle „kozaczyła”.

Na szczęście woda była dość płytka, a samej Kajrze udało się nakręcić kilka scen płynących w kajakach Teresy Werner i Sławomira. Wokalistce pomógł wyjść z wody kolega z ekipy produkującej program.

Trzeba jednak pamiętać, że sytuacja mogła być groźna – woda w rzekach ma nagły prąd, mogła być głębsza, a sama Kajra mogła nie uwolnić się z kajaka zbyt szybko bądź uderzyć głową o jakiś przedmiot na dnie, np. kamień.

screen Instagram @superkajra

Przypomnij sobie o… MAŁOPOLSKA: KORONAWIRUS JEDNAK NIE ODPUSZCZA. MINISTERSTWO PODAJE NOWE DANE

Jak informował portal Życie: SMUTNY WIDOK MIEJSCA SPOCZYNKU AFRODYTY TZOKI. CÓRKA ELENI ŻYŁA ZALEDWIE 17 LAT

Portal Życie pisał również o… ŁUKASZ NOWICKI PRZEPROSIŁ ZA NIESMACZNY ŻART. TELEWIDZOWIE ZALALI GO FALĄ WZBURZONYCH KOMENTARZY