Jak podaje "Plotek", para uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała na pytania zadane przez widzów, za pośrednictwem swojego kanału na YouTube.

Agnieszka i Wojtek szczerze o kulisach programu

YT/Życie od pierwszego wejrzenia

Ci, którzy śledzili wszystkie sezony osobliwego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wiedzą, że czwarty sezon został zrealizowany w zupełnie innym klimacie, niż trzy poprzednie.

Dziwne jest to, że został on wyemitowany rok po nagraniach, co zmusiło uczestników do milczenia przez cały ten czas. Jak wygląda produkcja tego programu? Agnieszka i Wojtek zdradzili, jak to wszystko wygląda "od kuchni".

"Życie od pierwszego wejrzenia"

YT/Życie od pierwszego wejrzenia

Tak para nazwała swój wspólny kanał na YouTube, gdzie "raczkują", jako Youtuberzy. Idąc za ciosem, zaraz po emisji całego show z ich udziałem, postanowili przekuć zdobytą popularność w coś ciekawego, a ich kanał zasubskrybowało już ponad trzydzieści tysięcy użytkowników, a do obejrzenia jak dotąd są zaledwie dwa filmy!

Na jednym z nich Agnieszka i Wojtek odpowiadają na nurtujące widzów pytania, które zostały zadane na kontach instagramowych Agnieszki i Wojtka. Jednym z pytań, było to, czy show "Ślub od pierwszego wejrzenia" został wyreżyserowany. Na odpowiedź czekało wielu internautów. Agnieszka naświetliła sprawę.

My nie mamy scenariusza. Nikt nam nic nie mówi, co mamy zrobić, gdzie mamy pójść, co mamy powiedzieć. Przygotowania do odcinka wyglądają tak, że producenci bardzo mało nas informują. Każdego dnia dostajesz bardzo małą cząstkę informacji na temat kolejnego etapu. Dlatego wszystko działo się na bieżąco. Nasze życie wyglądało tak, jak widzieliście.

Wojtek uzupełnił wypowiedź Agnieszki, stawiając tym samym "kropkę nad i".

Przykładem jest to, że jeździliśmy tymi autobusami jak Janusze. To nie było wyreżyserowane. Pomyliliśmy też drogi, zjeżdżaliśmy na złych autostradach, parę z tych elementów też nie zostało pokazanych.

Jak możemy się dowiedzieć z nagrania, mieszkająca aktualnie w kawalerce para, myśli o kupnie większego mieszkania, a w przyszłości nie wykluczają ceremonii ślubnej, która nie należy do tanich imprez.

Co sądzisz o tego typu programach?


YouTube/Życie od pierwszego wejrzenia

Statystyki koronawirusowe: 03.06.2020 rok. Najnowsze dane płyną z Ministerstwa Zdrowia. Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem nie napawają optymizmem

Mocne słowa Krzysztofa Rutkowskiego o Kubie Wojewódzkim. Detektyw stracił cierpliwość