Córka Lecha i Marii Kaczyńskich postanowiła skorzystać z pięknej wiosennej pogody i zabrała na spacer sopockimi ulicami swoje najmłodsze dziecko – 2-letnego synka Stanisława. W trakcie wycieczki Marta Kaczyńska postanowiła nauczyć swoją pociechę jednej z najważniejszych rzeczy w życiu każdego katolika. Podczas tej czynności Martę Kaczyńską sfotografowali reporterzy „Faktu”.

Marta Kaczyńska na spacerze z synem Stanisławem. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego postanowiła nauczyć malca ważnej czynności

Marta Kaczyńska wybrała się do jednego z sopockich kościołów, by przy umieszczonej w pobliżu kaplicy Matko Boskiej oddać się modlitwie. Tę rodzinną chwilę wykorzystała, by nauczyć swoje dziecko ważnej czynności w życiu każdego katolika. Na spacerze i modlitwie pod kapliczką złapali Martę Kaczyńską fotoreporterzy „Super Expressu”.

Co zrobiła Marta Kaczyńska? Nachyliła się nad wózkiem, w którym transportowała małego Stanisława i zademonstorwała chłopca, jak powinien składać rączki do modlitwy i jak wygląda wykonanie znaku krzyża.

źródło: Fakt24.pl

Kilkukrotnie powtórzyła czynność przeżegnania się, by jej synek miał szansę przećwiczyć ją, zanim będzie świadomie uczestniczył z mamą w obrzędach religijnych. Po zakończonej modlitwie bratanica Jarosława Kaczyńskiego ruszyła dalej w sopockie uliczki, by podziwiać wraz z małym Stasiem uroki wiosny, kwitnące kwiaty i drzewa.

Marta Kaczyńska wykrozystała piękny, słoneczny dzień w Trójmieście, a mały Stanisław wydawał się zachwycony czasem, który może spędzić z mamą sam na sam bez sióstr i taty. To wyjątkowe chwile dla tych dwojga, gdyż Marta Kaczyńska jest niezwykle zapracowaną osobą.

źródło: Fakt24.pl

Jak informował portal „Życie” DZIECI NAJSŁYNNIEJSZYCH POLITYKÓW. CZYM SIĘ ZAJMUJĄ I KTÓRE Z NICH BRYLUJĄ NA SALONACH

Przypomnij sobie BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ ZŁAMAŁ OBOWIĄZUJĄCE PRZEPISY? ZOSTAŁ PRZYŁAPANY PRZEZ FOTOREPORTERÓW NA GORĄCYM UCZYNKU

Portal „Życie” pisał również EKSMAŁŻONEK MARTY KACZYŃSKIEJ JUŻ NA WOLNOŚCI. JAK OBECNIE WYGLĄDA MARCIN DUBIENIECKI