Dzieciak był czysty, ale bardzo wystraszony. Prawdopodobnie urodził się w domu. Ale potem właściciele z jakiegoś powodu postanowili zostawić psa na łaskę losu.

Szczeniak zamarł. Było mu tak zimno, że nawet pudełko drżało. W oczach zwierzęcia dziewczyna zobaczyła wielki smutek i tęsknotę.

Yashin po prostu nie mogła zostawić dziecka w spokoju. Anulowała wszystkie swoje plany i postanowiła poświęcić ten dzień szczenięciu.

W domu Anna karmiła i podlała młode. Następnie została zabrana do weterynarza. Na szczęście u psa wszystko było w porządku.

Najpierw dziewczynka chciała znaleźć szczeniaka właściciela. Jednak nikt nie odpowiedział na jej ogłoszenie w sieciach społecznościowych. To nawet podobało się Yashinowi. W końcu przylgnęła do psa i nie chciała się z nim rozstać.

Dzieciak dorastał i nawet zdobył pierwsze miejsce w konkursie „Jestem szlachcicem”. Tak, piesek jest zwykłym kursem. Ale taki słodki.

Dziewczyna przyznaje, jest bardzo szczęśliwa, że ​​kiedyś nie minęła tego zmiętego pudełka. Teraz ma wspaniałą i miłą przyjaciółkę.

Może zainteresuje Cię to: WDROŻONY ZOSTAŁ KOLEJNY ETAP POWROTU DO NORMALNOŚCI. WIADOMO Z OBOWIĄZKIEM NOSZENIA MASECZEK I LIMITAMI KLIENTÓW

Zobacz także: JUŻ OD DZIŚ NIE MA OBOWIĄZKU NOSZENIA MASECZEK. NADAL JEDNAK BĘDZIE TRZEBA STOSOWAĆ SIĘ DO ZASAD

Portal "Życie" informował o: ILE Z BUDŻETU PAŃSTWA IDZIE ŚRODKÓW NA ŚWIADCZENIA I WIĘZIENNICTWO? OKAZUJE SIĘ, ŻE TO DRUGIE IDZIE W MILIARDY ROCZNIE