Jak podaje portal „Plotek, eksperyment społeczny, jakim jest program „Ślub od pierwszego wejrzenia” zakończył się szczęśliwie dla dwóch par. Jedną z nich tworzą Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik, którzy postanowili pozostać małżeństwem.

Lubiana para

Widzowie mocno kibicowali parze i zapewne także dlatego para postanowiła założyć kanał YouTube. Wojtek zamieścił nie tylko zdjęcie z ukochaną, ale także zdobył się na bardzo szczere i romantyczne wyznanie.

Widzowie bardzo polubili tę parę, dlatego uczestnicy programu postanowili nie usuwać się w cień i założyli kanał YouTube. Wojtek ostatnio zamieścił zdjęcie z ukochaną i zdobył się na szczere wyznanie.

Romantyczne wyznanie

Wojtek postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem z idealnie dobraną do niego przez ekspertów żoną. We wpisie pod zdjęciem zdradził, że bardzo długo czekał na możliwość podzielenia się wspólnymi fotografiami. Przyznał również, jak bardzo jest szczęśliwy z Agnieszką.

„No i w końcu możemy razem się pokazać... Czekałem ponad rok, żebym mógł się pochwalić swoją żoną, z którą nawet zwykły wieczór przed telewizorem z kubkami herbaty zamienia się w wyjątkowy wieczór. No, ale koniec tych czułości. Po prostu jestem szczęśliwym facetem, a może najszczęśliwszym?” – napisał na Instagramie.

Instagram/wojtek_1989

Wtórowała mu Agnieszka, która skomentowała wpis swojego męża. „... w końcu można z całym światem dzielić się naszym szczęściem” – napisała. Nie zabrakło również komentarzy ich wielbicieli, którzy zapewnili, że od początku wiedzieli, że para będzie razem.

„Nie mogło być inaczej! Wy od początku nadawaliście na tych samych falach. Świetnie się was oglądało” – napisała jedna z internautek. „Jesteście super, od początku bardzo wam kibicowałam i byłam pewna, że będziecie razem. Macie zarąbiste poczucie humoru, a to w związku podstawa. Wszystkiego dobrego na kolejne lata” - dodała inna.

YouTube/TVN7

Wy też mieliście co do pary dobre przeczucia?

To też może cię zainteresować: Czy uczestnik "Sanatorium miłości" odnalazł córkę? Jego odpowiedź jest jednoznaczna, co powiedział

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Dowbor: niepokojące informacje o stanie jej zdrowia. Dziennikarka cierpi na nieuleczalną chorobę

O tym się mówi: Nie milką komentarze na temat ostatniego koncertu zorganizowanego przez TVP. Glos na ten temat zabrał Mateusz Damięcki