Tata znalazł swoją matkę z innym mężczyzną, spakowany i wyszedł. Potem moja matka i ja pozostałyśmy razem i starałam się jej pomóc we wszystkim. Spędzała dużo czasu w pracy, więc prawie się mną nie interesowała.

Później zaczęła spotykać się z innym mężczyzną, a dwa lata później wyszła za mąż. W ich nowej rodzinie czułam się zbyteczna, a młody człowiek zasugerował matce, że przeszkadzam w ich szczęściu. Potem moja matka wysłała mnie, bym mieszkała z babcią. Matka babci wcale nie pomogła, więc żyłyśmy tylko z jej emerytury.

Żyłyśmy skromnie, ale spokojnie. Moja babcia została zarówno moim ojcem, jak i matką. Dziewczęce marzenia i sekrety, pierwsza miłość i kryzys nastolatków — moja babcia zawsze tam była i wspierała mnie. Niestety, zmarła, gdy byłam studentką drugiego roku na uniwersytecie. Moja babcia zostawiła mi swoje mieszkanie.

Właśnie dlatego matka pojawiła się później. Chciała dostać to mieszkanie i zaproponowała mi wymianę. Zapewniła, że ​​ona i jej mąż nie mają wystarczająco dużo miejsca w dwupokojowym mieszkaniu, a ja nie potrzebuję wiele sama.

"Jestem twoją matką!" Urodziłam cię i wychowałam! Powinieneś być mi wdzięczna!

Nawet jej nie słuchałam:

- Po co wszystkie te rozmowy? Moja babcia mnie wychowała, a ty właśnie znalazłaś nowego męża i natychmiast wyrzuciłaś mnie ze swojego życia jak niepotrzebnego kota!

Od tamtej pory moja matka nie pojawiła się w moim życiu. Poznaliśmy się po 5 latach, kiedy urodził się mój syn. Mój mąż i ja mieszkaliśmy w mieszkaniu mojej babci, mieliśmy średni dochód — mieliśmy dość.

Przybycie mojej matki było wielką niespodzianką. Nie chciałam wpuszczać jej do mieszkania. Nie jest to dobre: nie możesz porzucić swojego dziecka, a po wielu latach zgłosić się do jej domu. Syn wyszedł z pokoju i zapytał:

- Mamo, kto do nas przyszedł? Mama nie była zdezorientowana, ale natychmiast odpowiedziała:

„Jestem twoją babcią”. Chcesz, żebym cię odwiedziła mimo, że twoja matka jest temu przeciwna?

„Nigdy cię nie widziałem”. Mamo, czy to naprawdę moja babcia?

- Synu, idź do pokoju.

- Dlaczego pojawiłaś się ponownie, czego jeszcze potrzebujesz?

Zaczęła opowiadać, jak jej mąż ją oszukał. Postanowili kupić nowe mieszkanie, więc sprzedali stare. Mężczyzna ukradł pieniądze i zniknął, a teraz nie ma dokąd pójść.

"Zostanę tutaj." Jesteś moją córką i nie możesz mi tego zrobić. Urodziłam cię, więc zostanę w twoim domu.

Pozwoliłam jej zostać na kilka nocy, ale nie planowałam się wyprowadzać. Zadzwoniłam do ciotki w wiosce, a ona powiedziała, że ​​dodatkowe ręce na farmie nie będą przeszkadzać. Więc jutro mężczyzna zabierze matkę do wioski. Myślała, że ​​zostanie ze mną i będzie żyła na nasz koszt, więc wpadła w histerię, gdy dowiedziała się o moich zamiarach.

- Dlaczego jesteś taka? Jestem twoją mamą!

I naprawdę — dlaczego jestem wobec niej taka niesprawiedliwa?

Co o tym myślisz?

Przypomnij sobie o… WYJĄTKOWY PRZEJAW PSIEJ WIERNOŚCI. PIES CZEKAŁ PRZEZ TRZY MIESIĄCE PRZED SZPITALEM NA WŁAŚCICIELA. CO STAŁO SIE DALEJ?

Jak informował portal Życie: WAŻNA INFORMACJA DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW. WEDŁUG ZUS OD CZERWCA ZMIENIAJĄ SIĘ PROGI DODATKOWYCH ZAROBKÓW

Portal Życie pisał również o… DZIECI NAJSŁYNNIEJSZYCH POLITYKÓW. CZYM SIĘ ZAJMUJĄ I KTÓRE Z NICH BRYLUJĄ NA SALONACH