Jak podaje portal „Pikio”, Aleksandra Prykowska jest jedną z bardziej popularnych aktorek serialowych w naszym kraju. Zagrała między innymi w serialach: „Pierwsza miłości”, „Usta, usta”, czy choćby „Stulecie winnych”. Widzowie pokochali ją za niezwykły talent. Czy będą musieli się jednak rozstać z ukochaną aktorką?

Wstrząsający materiał

Aleksandra Prykowska opublikowała niedawno w mediach społecznościowych poruszający materiał. Podjęła również decyzję, która będzie dla wielbicieli jej talentu ogromnym szokiem. Aktorka jakiś czas temu zdecydowała się zaadoptować psa ze schroniska. I od tego zaczyna się jej historia.

Z mediów społecznościowych dowiedzieliśmy się, że adoptowany Logi pogryzł swoją nową właścicielkę. Obrażenia był tak poważne, że aktorka niemal straciła wzrok. Za pomocą Instagrama Aleksandra przekazała zaskakującą dla fanów wiadomość.

Instagram/aleksandrapyrkowska

Smutna wiadomość

Aleksandra Prykowska zdecydowała się zawiesić karierę na czas przechodzenia rekonwalescencji. „Miałam wypadek i musiałam podjąć najtrudniejszą decyzję w moim życiu. Nie chcę teraz pisać o szczegółach, gdyż najważniejsze jest dla mnie, aby chronić to, co mi pozostało. Nie piszę tego, aby was niepokoić. Żyje i jestem pod opieką. Po prostu nie mogę w obecnym stanie pracować” – napisała aktorka.

Aktorka zdecydowała się również oddać adoptowanego psa, który ją zaatakował ponownie do schroniska.

YouTube/GossipTV

Co sądzicie o podjętych przez nią decyzjach?

To też może cię zainteresować: Polskie szpitale rozpoczynają przyjmowanie pacjentów na zabiegi. Jakie są terminy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zwierzęta nie przestaną nas zadziwiać. Kocia mama sama przyniosła swoje dziecko do weterynarza. Maluch potrzebował natychmiastowej pomocy