Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Właścicielka bloga Make Life Easier należy do tych osób, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w sieci.

Kasia Tusk zdecydowała się na poważne wyznanie, dotyczy ono rodzicielstwa

Kasia Tusk zdecydowała się podjąć temat rodzicielstwa. Blogerka postanowiła bez ogródek opowiedzieć o tym, jak to wyglądało w jej przypadku.

Na blogu córki Donalda Tuska pojawił się wpis, w którym blogerka postanowiła omówić kilka kwestii dotyczących rodzicielstwa. Jeden z punktów dotyczył tego, jak odnaleźć się we wczesnej fazie bycia rodzicem, a konkretniej mamą. Kasia Tusk przyznała, ze był moment, w którym uciekała od rutyny do pracy.

View this post on Instagram

Miłość w czasach 😷

A post shared by MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) on

Nie miałam problemu z akceptacją faktu, że macierzyństwo mnie zmieniło. Nie mam też zamiaru udawać, że moje życie wygląda tak samo jak wcześniej, bo byłoby to kłamstwo. Siłą rzeczy część mnie pozostała jednak taka sama – od wielu lat pracowałam nad swoimi dwiema firmami i chciałam pozostać aktywna zawodowo, także po porodzie.

Chociaż, zwłaszcza na początku, było to trudne, to myślę, że nawet chwilowe oderwanie myśli od pieluszek, karmienia i walki z kolkami, pozwoliło uniknąć mi tych typowych smutków pierwszych miesięcy, na które narzekają niektóre mamy. Odskocznia to coś, o co każda z nas powinna powalczyć – nie tylko z innymi, ale przede wszystkim z samą sobą - czytamy.

Przypomnij sobie o… SERCE PĘKA. COŚ SIĘ SKOŃCZYŁO, TWARZ WOŚP ODCHODZI Z FUNDACJI

Jak informował portal Życie: OBIECANO POLAKOM PIENIĄDZE, KTÓRYCH PRAWDOPODOBNIE NIE ZOBACZĄ. NAJBIEDNIEJSI PONIOSĄ NAJWIĘKSZE STRATY