Teraz, podczas pandemii koronawirusa, pieniądze są jeszcze bardziej potrzebne niż kiedykolwiek. Część Polaków nie ma już pracy bądź została zmuszona do zamknięcia lub zawieszenia działalności.

Wiele osób zastanawia się co przyniosą kolejne dni. Sytuacja jest naprawdę ciężka, dlatego bank Santander postanowił pomóc i odroczył spłaty rat kredytowych swoim klientom.

Wspaniała informacja dla ludzi posiadających kredyt

Jeden z największych banków w Polsce – bank Santander, wyciągnął pomocną dłoń do swoich klientów. Ludziom, którym w bliskim czasie kończy się termin spłaty kredytu, dostaną automatyczne przedłużenie spłaty zobowiązania od banku.

Bank, aplikacja. Screen: YouTube
Bank, aplikacja. Screen: YouTube
Bank, aplikacja. Screen: YouTube

Będą mieli na to dodatkowo dwa miesiące. Ponadto działanie to nie wymaga podpisania dodatkowego aneksu i nie będzie dodatkowo płatne.

Co z osobami, które mają kredyt daleki do spłacenia?

Bank Santander pomyślał także o klientach, których kredyt jest jeszcze daleki do spłacenia. Gdy końcowy termin spłaty zobowiązania nastąpi za 4-6 miesięcy, klient może złożyć w banku specjalny wniosek. Dzięki niemu możliwe jest zawieszenie kredytu na 3 miesiące lub obniżenie limitu spłat.

Bank, aplikacja. Screen: YouTube
Bank, aplikacja. Screen: YouTube
Bank, aplikacja. Screen: YouTube

Klienci z terminem spłaty powyżej 6 miesięcy mogą także złożyć wniosek o zawieszenie limitu spłaty na 3 lub 6 miesięcy. Ponadto kredytobiorcy mogą wykonać wszystkie te czynności przez internet.

Przypomnij sobie o… DOM, W KTÓRYM MIESZKAŁA PANI AGNIESZKA BYŁ RUINĄ. Z POMOCĄ PANI PRZYSZŁA NIEZAWODNA KATARZYNA DOWBOR

Jak informował portal Życie: MANUELA MICHALAK ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA. CO SŁYCHAĆ U UCZESTNICZKI PIERWSZEJ EDYCJI BIG BROTHERA?

Portal Życie pisał również o… NAJBARDZIEJ POSZUKIWANE ZAWODY W CZASIE KRYZYSU. BRANŻE, W KTÓRYCH CAŁY CZAS POTRZEBNI SĄ PRACOWNICY