Anna Dymna to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Oprócz aktorstwa, Anna Dymna poświecą się także działalności charytatywnej i pracuje jako wykładowca Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.

Anna Dymna musi odłożyć swoje plany na później

Jednym z projektów organizowanych przez Annę Dymna jest Festiwal Zaczarowanej Piosenki, który odbywa się co roku. Niestety tegoroczna edycja musi zostać odwołana. Wszystko przez panującą epidemie koronawirusa. Wydarzenie organizowane przez Annę Dymną oraz jej fundację odbywało się nieprzerwanie od wielu lat.

Krakowski festiwal organizowany był dla dzieci niepełnosprawnych, które na scenie mogły pochwalić się swoimi talentami wokalnymi. Niestety festiwal nie odbędzie się. Wszystko przez obostrzenia, a konkretniej o zakaz organizowania imprez masowych. Jak wiemy, nie wiadomo, kiedy zakaz zostanie zniesiony.

Ponadto Anna Dymna zmuszona jest jeszcze poczekać na otwarcie nowego ośrodka w Lubartowie, który buduje od dłuższego czasu. Jak się okazuje budowa przeciągnie się w czasie, wszystko przez problemy administracyjne.

Anna Dymna źle znosi kwarantannę

Anna Dymna zdradziła, że wraz z mężem poddali się kwarantannie domowej. Obydwoje wolą nie ryzykować. Ponadto zdrowie aktorki już od dłuższego czasu nie jest najlepsze.

Od lat cierpię na hipoglikemię, czyli niedocukrzenie, a leki, które zażywam, źle wpływają na moje samopoczucie.

- wyznała jakiś czas temu w jednym z wywiadów.

Ponadto aktorka ma 68 lat, co oznacza, że znajduje się w grupie bardziej narażonej na wystąpienie groźnych powikłań z powodu COVID-19. Anna Dymna woli nie ryzykować i trzymać się z daleka od potencjalnego zagrożenia.

Anna Dymna wyznała dla magazynu „Rewia”, że okres kwarantanny nie wpływa na nią zbyt dobrze. Kobieta niestety powróciła do dawnego nałogu. Fakt ten bardzo zaniepokoił jej fanów.

Przez Lubiatów znów zaczęłam palić papierosy (…) Kiedy wszystko wróci do normalności, a świat znów będzie bezpieczny, na pewno zrezygnuję z papierosów.

- wyznała.

Miejmy nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy i aktorka dotrzyma danego słowa i rzuci palenie.

Przypomnij sobie o… ODRZUCAŁA JEGO OŚWIADCZYNY PRZEZ PONAD 40 LAT. WRESZCIE POSTANOWIŁA WZIĄĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE