Daniel Martyniuk, syn znanego gwiazdora Zenka Martyniuka, nie od dziś słynie ze skandali, które zwykle odbijają się szerokim echem w mediach. Jego historia jest pełna nietypowych sytuacji – był już zatrzymywany m.in. za agresywne zachowania.

Podczas jednego z zatrzymań funkcjonariusze policji znaleźli przy nim 3 gramy marihuany. Później, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu, został ukarany więzieniem w zawieszeniu i utracił prawo jazdy na 3 lata.

To jeszcze nie koniec kłopotów z prawem Daniela Martyniuka. Celebryta ma na swoim koncie kolejne „osiągnięcie”, które… zapędziło go za kratki.

Daniel Martyniuk spędził święta w więziennej celi

Daniel Martyniuk, mimo obietnic poprawy, wciąż pakował się w problemy z prawem. Celebryta nie potrafił zastosować się do panujących zasad, co doprowadziło go za więzienne kratki.

Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl

Mężczyzna został potraktowany jak prawdziwa gwiazda. Specjalnie dla niego więzienny kucharz przygotował świąteczne menu.

Martyniuk otrzymał najpierw żurek z jajkiem, a następnie – sałatkę jarzynową i bigos oraz wyłożone na talerzach świeże kiełbasy, wędliny, schaby i nie tylko. Była to prawdziwa uczta.

Co więcej, tak wystawny posiłek był przewidziany nie tylko na wielkanocne śniadanie, ale również obiad oraz kolację. Inni więźniowie także mogli liczyć na bogate świąteczne menu.

Daniel Martyniuk trafił do więzienia po tym, jak zlekceważył sądowy zakaz jazdy samochodem, który nałożono na niego po zatrzymaniu pod wpływem alkoholu. To jeszcze nie wszystko – mężczyzna złamał także inny ważny przepis.

Martyniuk przebywał niedawno w Niemczech i Holandii, a po powrocie obowiązywała go ścisła dwutygodniowa kwarantanna. Niestety, nic sobie z tego nie robił i już zaraz po swoim powrocie zaczął beztrosko wyjeżdżać autem z domu.

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl

Póki co nie wiadomo, jaka spotka go kara. Jest jednak więcej niż pewne, że - choć bez rodziny – te święta spędził w dobrych warunkach, biorąc pod uwagę specjalne menu przewidziane dla więźniów.

Przypomnij sobie o… ODRZUCAŁA JEGO OŚWIADCZYNY PRZEZ PONAD 40 LAT. WRESZCIE POSTANOWIŁA WZIĄĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE

Jak informował portal Życie: SĄSIEDZI TEJ DZIEWCZYNKI WPADLI NA GENIALNY POMYSŁ. NIEWIELU STAĆ NA TAKI GEST

Portal Życie pisał również o… POLICJANTKA ZATRZYMANA PRZEZ STADO KACZEK. MUSIAŁA WYKONAĆ ODPOWIEDNIE CZYNNOŚCI