Jarosław Bieniuk to były reprezentant Polski w piłkę nożną, a prywatnie były mąż aktorki Anny Przybylskiej, z którą ma troje dzieci: córkę Oliwię oraz synów, Szymona i Jana. Sportowiec po śmierci aktorki musiał zmierzyć się nie tylko z bólem po stracie, ale także z samotnym wychowaniem małych dzieci.

Od czasu śmierci Anny Przybylskiej minęło już kilka lat, a Bieniuk w tym czasie związał się z inną kobietą, Martyną Gliwińską. Media obiegały informacje o ich rozstaniu, a niedługo później plotki głosiły, że znów są razem.

Jarosław Bieniuk oraz Martyna Gliwińska doczekali się wspólnego dziecka, jednak po wywiadzie, którego udzieliła przed jego narodzinami, nie wiadomo, czy będą razem angażować się w jego wychowanie.

Jarosław Bieniuk po oświadczeniu Martyny Gliwińskiej również wypowiedział się dla mediów, mówiąc, że ich relacja jest „skomplikowana”.

Martyna Gliwińska ujawniła imię dziecka, screen instagram
Martyna Gliwińska ujawniła imię dziecka, screen instagram
Martyna Gliwińska ujawniła imię dziecka, screen instagram

Jak wygląda dziecko Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka?

Wspólne dziecko Bieniuka oraz Gliwińskiej ma już prawie miesiąc. Martyna Gliwińska nie mówiła zbyt wiele na temat ich potomka oraz swojej ciąży.

W końcu świeżo upieczona mama zdecydowała się pokazać zdjęcie z maleńkim Kazikiem. Internauci bardzo na to czekali – byli niezwykle ciekawi, w kogo wdał się synek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej.

Jak zaznacza mama Kazika, który jest jej pierwszym potomkiem, maleństwo jest „miłością jej życia”. Widać, że bezgranicznie pokochała swojego synka.

Celebrytka nazywa go także „nadzieją na dobre dziś i jutro”. Nie wiadomo, jak wyglądają jej stosunki z byłym partnerem, Jarosławem Bieniukiem, jednak widać, że macierzyństwo jej służy – wygląda wprost przepięknie!

Mały Kazik jest przesłodkim malcem, a jego mama bezgranicznie pokochała chłopca. Zapewne nie może się doczekać, aż Kazimierz nauczy się mówić i będą mogli prowadzić długie rozmowy.

Życzymy mamie i synkowi wszystkiego najlepszego!

Przypomnij sobie o… KAROL STRASBURGER NA CZAS KWARANTANNY „MA ROLĘ SMOCZKOWEGO”. CO NALEŻY DO JEGO OBOWIĄZKÓW

Jak informował portal Życie: SETKI NIESAMOWITYCH, RÓŻOWYCH STWORZEŃ. FOTOGRAF BYŁ ZDUMIONY, GDY UJRZAŁ, CO SIĘ DZIEJE NA WYBRZEŻU

Portal Życie pisał również o… MAGDA GESSLER ZDRADZA KULISY ROZSTANIA Z 20 LAT MŁODSZYM AKTOREM. CIEKAWE, CO NA TO SAM ZAINTERESOWANY