Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show. 

Kolejna rodzina zyskała dach nad głową. Źródło: Facebook
Kolejna rodzina zyskała dach nad głową. Źródło: Facebook
Kolejna rodzina zyskała dach nad głową. Źródło: Facebook

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

Głównym założeniem popularnego programu ,,Nasz nowy Dom”, emitowanego na kanale Polsat, jest pomaganie najbardziej potrzebującym.

Metamorfoza we wsi Oduchno

Kolejna rodzina zyskała dach nad głową. Źródło: Facebook
Kolejna rodzina zyskała dach nad głową. Źródło: Facebook
Kolejna rodzina zyskała dach nad głową. Źródło: Facebook

Tym razem ekipa Katarzyny Dowbor dotarła do wsi Oduchno, gdzie w rozpadającym się starym drewnianym domu mieszkają dwie siostry. Mowa tu o Małgorzacie, wychowującej samotnie syna Mateusza oraz Joannie, która przez lata trwała w związku z przemocowcem. 

Znęcał się nade mną, bił mnie pięściami, kopał mnie - wspomina pani Joanna. 

Pani Małgorzata pragnąca pomóc swojej siostrze Joannie, zaproponowała jej, by tam zamieszkała razem z nią. Miejsce, w którym mieszkają kobiety nie nadaje się do tego, by w nim w ogóle mieszkać. Budynek pokryty jest nieszczelnym dachem, dodatkowo jest nie ocieplony. W środku nie ma Łazienki ani toalety, kobiety nie mają także ciepłej wody. Dom grzany jest przy pomocy starej Kozy i pieca kaflowego. Niestety i to nie pomaga, okna w budynku są nieszczelne, a ściany i podłogi dziurawe.

Dzięki programowi w kilka dni udało się diametralnie zmienić dom pięcioosobowej rodziny. Zobaczcie sami! 

Oduchno

W tym odcinku ekipa Naszego nowego domu odwiedzi Oduchno, gdzie w starym drewnianym domu mieszkają dwie siostry z synami. Starsza z sióstr, Małgorzata, Samotnie wychowywała tu swojego nastoletniego syna Mateusza i z coraz większym smutkiem i przerażeniem przyglądała się cierpieniu swojej młodszej siostry Joanny, której mąż znęcał się nad rodziną. W końcu zdecydowała się przyjąć siostrę i jej dziecko pod swój dach. Stary dom nie zapewnia jednak rodzinie takiego bezpieczeństwa, jakiego potrzebują. Dziurawy dach, neocieplone ściany, brak łazienki i toalety, brak ciepłej wody – to wszystko sprawia, ze życie kobiet ich synów jest udręką. I tutaj pojawiamy się my!

Gepostet von Nasz Nowy Dom am Dienstag, 31. März 2020
 

Przypomnij sobie o… POKAŻ MI JAK SKŁADASZ RĘCE A POWIEM CI KIM JESTEŚ. NIEZWYKLE BADANIA MAJĄCE ODZWIERCIEDLENIE W RZECZYWISTOŚCI

Jak informował portal Życie: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI SKOŃCZYŁBY DZIŚ 59 LAT. ANTEK WSPOMINA TATĘ, POKAZUJĄC PORUSZAJĄCE ZDJĘCIE