Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

Popularna blogerka bardzo dba o swoją prywatność i kontroluje, co pokazuje swoim odbiorcom w mediach społecznościowych. Unika dzielenia się informacjami, które uważa za zbyt prywatne – wie, jak stawiać granice, jednocześnie żyjąc w blasku fleszy.

Córka Donalda Tuska utajniała już m.in. ciążę, do której przyznała się dopiero niedługo przed porodem, a także ślub – informacje o ceremonii przedostały się do mediów dopiero rok później.

Co jakiś czas dzieli się z fanami tym, co robi w wolnym czasie. Wiadomo, że Kasia Tusk bardzo lubi gotować, jej pasją jest także wnętrzarstwo oraz moda.

Popularna blogerka niedawno na Instagramie pokazała wnętrza domu, które zachwyciły fanów. Tym razem postanowiła zachęcić ich do aktywności fizycznej.

Domowy trening Kasi Tusk

Nie da się ukryć, że ogólnopolska kwarantanna nie jest łatwa – sytuacja wymusza na nas mniejszą aktywność, co może powodować nie tylko nudę, ale także problemy ze snem i przybieranie na wadze oraz gorsze samopoczucie psychofizyczne.

Recepta jest bardzo prosta – to aktywność fizyczna, np. dobry trening. Ze względu na zamknięcie siłowni – pozostaje nam ćwiczenie w domu.

Po pracy warto zadbać o swoje zdrowie i nieco poćwiczyć, do czego zachęca Kasia Tusk, jednocześnie pokazując, że także osoby medialne niekiedy nie mają siły, motywacji czy zwyczajnie chęci.

„Po ciąży, podejrzewam, że dzięki karmieniu piersią, wszystkie nadprogramowe kilogramy zniknęły w try migi, więc moja motywacja do uprawiania sportu utrzymywała się na równym poziomie zera. I chociaż wiem, że powinniśmy ćwiczyć przede wszystkim dla zdrowia, a nie dla wyglądu, to pomijając kilkurazowe zrywy, od dwóch lat właściwie nie ćwiczyłam. I nie jestem z tego powodu dumna” – ujawnia w osobistym wpisie na blogu.

Kasia Tusk podjęła decyzję o domowych ćwiczeniach już miesiąc temu. Ćwiczy cztery razy w tygodniu – dwa treningi to rozciąganie (sama układa sobie ćwiczenia), zaś dwa – „Hot Body” od Ewy Chodakowskiej.

Jak melduje blogerka – jej motywacja dalej jest na wysokim poziomie.

Przypomnij sobie o… ŁUKASZ SZUMOWSKI PLANUJE, CO ZROBI PO PANDEMII KORONAWIRUSA. SYTUACJA W POLSCE POKRZYŻOWAŁA MU SZYKI

Jak informował portal Życie: CZY KSIĄŻĘ WILLIAM I KSIĘŻNA KATE BĘDĄ MIELI KOLEJNE DZIECKO? TO JUŻ PEWNE

Portal Życie pisał również o… NIEDZIELA PALMOWA. KIEDY JĄ OBCHODZIMY I SKĄD SIĘ WZIĘŁA ORAZ JAKIE TRADYCJE OBOWIĄZUJĄ PODCZAS TEGO ŚWIĘTA