Utalentowana czterolatka zachwyca głosem

Sophie Fatu to czteroletnia dziewczynka, która swoim niesamowitym głosem potrafi zachwycić nie jednego. Jej wokal przewyższa niektóre światowe gwiazdy! Mimo tego, że dziewczynka ma dopiero cztery lata stała się już prawdziwą gwiazdą Internetu. 

Utwór, który wybrała Utalentowana czterolatka to jeden z największych hitów Franka Sinatry. Młoda  piosenkarka wykonała utwór pt. “Fly me to the moon”. Efekt jest niesamowity! Każdy musi to zobaczyć! 

Czterolatka śpiewa utwór Franka Sinatry. Efekt jest spektakularny! 

Czterolatka jest niezwykle Utalentowana. Dziewczynka podczas śpiewania nie dopełniła ani jednego błędu. Zaśpiewała utwór wzorowo. Nie ośmieli mi się powiedzieć, że wykonała go śpiewająco. Więcej słuchając interpretacji utworu małej dziewczynki musimy przyznać, że wykonany został nad wyraz dojrzałe.

Pływanie nie jest jedynym talentem małej Spohie. W związku z tym, że dziewczynka urodziła się w muzycznej rodzinie ma wiele innych talentów. Dziewczynka oprócz tego, że rewelacyjnie śpiewa gra także na gitarze i fortepianie. Dziewczynka ma rzesze swoich fanów. Na instagramie obserwuje ją już ponad 130 tysięcy osób. 

 

Przypomnij sobie o… KSIĄDZ WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O KORONAWIRUSIE DLA STACJI TADEUSZA RYDZYKA. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA NIM SUCHEJ NITKI