Dla Kasi Kowalskiej jest to naprawdę trudny okres. Jakiś czas temu wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych poruszające wideo. Artystka wyznaje w nim, że jej córka trafiła do szpitala. Jak się okazało Ola Kowalska zaraziła się koronawirusem. Stan dziewczyny jest bardzo poważny. 

Kasia Kowalska ma za sobą bardzo ciężkie chwile. Życie jej nie oszczędzało… 

Kasia Kowalska jest jedna z tych gwiazd, które niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. A jak wiemy nie układało się ono do końca tak, jak powinno. Niejednokrotnie artystka zmierzyła się z trudnymi sytuacjami. Bycie jej nie oszczędzało. Jedną z ciężkich sytuacji, które spotkały Kasię Kowalską był jej poród. Artystka mogła stracić wówczas swoje dziecko.

O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest zimno, a to był strach. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia

powiedziała w wywiadzie dla Vivy! Kasia Kowalska. 

View this post on Instagram

😌

A post shared by 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz) on

Niedługo po porodzie Kasię Kowalską spotkało kolejne nieszczęście. Ojciec Oli zostawił ją i córkę, a jego rolę przejął dziadek, który w życiu zarówno Oli, jak i Katarzyny odgrywa bardzo ważną rolę.

Nietrudno wiec zrozumieć zachowanie artystki, które miało miejsce w 2017 roku, kiedy to ojciec Kasi Kowalskiej zmarł. Wokalistka postanowiła wówczas porzucić na jakiś czas śpiewanie i „przetrawić” sytuacje w samotności. 

To był dla mnie najważniejszy mężczyzna w moim życiu i wzór faceta, który pochodził z bardzo biednej rodziny i był bardzo pracowitym, dobrym człowiekiem

- powiedziała w rozmowie  z TVN, Kasia Kowalska. 

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa

Teraz Kasi Kowalskiej przyszło zmierzyć się z kolejną trudną sytuacją. Artystka ostatnio zamieściła w sieci nagranie, w którym wyznaje, że jej córka zaraziła się koronawirusem. 

[quote author=""]Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie.

- apeluje Kasia Kowalska - powiedziała Kasia Kowalska na swoim Instagramie. 

Na szczęście stan Oli jest już stabilny.  

Kasia Kowalska musi zmierzyć się z chorobą córki. Życie jej nie oszczędza. Żródło: Instagram
Kasia Kowalska musi zmierzyć się z chorobą córki. Życie jej nie oszczędza. Żródło: Instagram
Kasia Kowalska musi zmierzyć się z chorobą córki. Życie jej nie oszczędza. Żródło: Instagram
 


Przypomnij sobie o… PORUSZAJĄCA HISTORIA IWONY Z "SANATORIUM MIŁOŚCI". ZMIERZYŁA SIĘ Z PRAWDZIWYM DRAMATEM. MUSIAŁA INTERWENIOWAĆ POLICJA