Magdalena Narożna jest wokalistką coraz bardziej popularnego zespołu „Piękni i młodzi”. Choć zespól swoją przygodę z disco polo rozpoczął już jakiś czas temu, dopiero pod koniec ubiegłego roku zyskał ogromną popularność. Głownie za sprawą skandalu, który dotyczył maleństwa wokalistów Dawida i Magdaleny narożnych, którzy postanowili zakończyć swój związek.

O sprawie zrobiło się głośno w mediach, głownie przez to, że zarówno Magda jak i Dawid otwarcie rozmawiali o swoich osobistych sprawach. Na szczęście para doszła do porozumienia, a Magdalena Narożna od jakiegoś czasu jest już w nowym, szczęśliwym związku.

Wokalistka spędziła popołudnie z ukochanym

Magdalena Narożna postanowiła przerwać kwarantannę. Wokalistka postanowiła udać się na małą sesję zdjęciową ze swoim ukochanym. Narożna pozuje na masce luksusowego i bardzo drogiego samochodu.

Na swoim najnowszym zdjęciu Narożna chwali się niedzielnym popołudniem z ukochanym. Para postanowiła udać się na małą sesję. Wokalistka pozuje rozłożona na kosmicznie drogim samochodzie. Za jego ten można by kupić całkiem niezłe mieszkanie.

Magdalena Narożna pozuje na luksusowym samochodzie

Trzeba przyznać, że Magdalena Narożna to prawdziwa kusicielka. Wokalistka postawiła na intrygującą stylizacje, krótka sukienka i długie kozaki to bardzo seksowny look. Ta fotografia na pewno rozbudzi niejednego mężczyznę, piękna kobieta leżąco na wspaniałym samochodzie. Czego chcieć więcej?

Może zainteresuje Cię to: NAGRANIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ I JEJ CÓRECZKI PORUSZY NAWET KAMIENNE SERCA. MAJĄ ŚWIETNY SPOSÓB NA NUDĘ W CZASIE KWARANTANNY

Zobacz także: MAGDA GESSLER MARTWI SIĘ O UKOCHANEGO. KORONAWIRUS SPĘDZA JEJ SEN Z POWIEK

Portal Kolezanka poleca: ANNA LEWANDOWSKA ZWRÓCIŁA SIĘ DO POLAKÓW Z POWAŻNYM OŚWIADCZENIEM