27 lutego 2020 roku w wyniku ciężkiej choroby zmarł Paweł Królikowski. Na oddział neurochirurgiczny w jednym z warszawskich szpitali trafił pod koniec grudnia ubiegłego roku.

Mimo długiej walki, nie udało się go uratować. Śmierć aktora wstrząsnęła całym show-biznesem i pogrążyła w żałobie zarówno rodzinę, jak i przyjaciół czy kolegów po fachu.

Pogrzeb miał miejsce 5 marca na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. W uroczystości uczestniczyły tłumy ludzi.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska rzuciła się w wir pracy

Po śmierci ukochanego męża, Małgorzata Ostrowska-Królikowska stwierdziła, że nie zamierza robić sobie przerwy od show-biznesu. Niemal od razu po pogrzebie zajęła się pracą, co miało jej pomagać w przetrwaniu żałoby.

Zaledwie po kilku dniach wraz z córką wróciła na plan serialu "Klan".

Nie chciała skorzystać z urlopu, zgłosiła gotowość do udziału w zdjęciach już następnego dnia po pożegnaniu męża
- powiedziała jedna z osób pracujących przy produkcji.

Jak wdowa po Pawle Królikowskim radzi sobie w czasie kwarantanny?

Niestety Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej nie było dane zbyt długo popracować. Dwa dni po powrocie do pracy okazało się, że producenci serialu na ten moment zdecydowali się zawiesić zdjęcia do produkcji. Wszystko z powodu szalejącej epidemii koronawirusa.

W związku z tym aktorka zdecydowała się zaszyć się wraz ze swoimi dziećmi w domu w podwarszawski Zalesiu Górnym. Nieruchomość wybudowała wspólnie z mężem 20 lat temu, kiedy przenieśli się z Wrocławia do Warszawy.

To prawdziwy azyl dla nas i dla dzieci. Spełniły się nasze marzenia: mamy własne miejsce na ziemi, do którego uwielbiamy wracać po pracy - wyjawiła artystka.

Może zainteresuje Cię to: KRÓLIKOWSCY SPĘDZAJĄ KWARANTANNĘ W NIETYPOWY SPOSÓB. POCHWALILI SIĘ TYM FANOM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zobacz także: ŻONA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO JUŻ WRÓCIŁA DO PRACY. TAM MOŻE NA CHWILĘ ZAPOMNIEĆ O STRACIE MĘŻA

Portal "Życie" informował o: KOBIETA USŁYSZAŁA OD PEWNEGO STARUSZKA NIESAMOWITĄ HISTORIĘ. ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU