Program "Mam Talent" emitowany jest w większości krajów na świecie. Dzięki temu show udało się wypromować wiele utalentowanych osób, które wcześniej miały problem, aby przebić się w show-biznesie.

Wszystkie catingi są nagrywane, a urywki tych filmików trafiają do sieci, co pozwala poznać historie uczestników i zobaczyć, jak wiele poświęcają swojej pasji.

"Mam talent" to ogramna szansa dla uczestników

Pewien uczestnik "Mam Talent", Andy Rowell postanowił podjąć próbę zmiany spojrzenia na karaoke, które należy do jednego z ulubionych zajęć. 

Mężczyzna śpiewa od dawna, jednak po raz pierwszy odważył się to zrobić w takiej formie. Od tamtej pory uwielbia muzykę i śpiew, dzięki którym może komunikować się ze światem.

Nagranie jego występu w show zdobyło ogromną popularność na YouTubie. Aktualnie pod filmikiem jest już ponad 12 milionów wyświetleń.

Wiele osób nie mogło uwierzyć, że jedną piosenką, już od jej pierwszego momentu uczestnik sprawił, że publiczność wstała. Wyglądało to trochę tak, jakby wszyscy tylko czekali na jego występ.

Andy Rowell przyznał, że największe obawy ma o Simona Cowella, który jak wiadomo nie lubi karaoke.

Ten występ niespodziewanie porwał publiczność

Kiedy mężczyzna rozpoczął swój występ w "Mam talent", już od pierwszego słowa porwał publiczność. Uczestnik zaprezentował znaną piosenkę "Tequila" autorstwa The Champs.

Na samym początku publiczność była zaciekawiona nim ze względu na kamienną twarz, jaką zachował stając na scenie w pobliżu telewizora z włączonym programem do karaoke.

Kiedy poleciały pierwsze, charakterystyczne dźwięki tej piosenki, od razu wszyscy poderwali się z miejsc do zabawy. Z uwagi na dość specyficzny sposób prezentacji, Andy Rowell z pewnością wyróżnił się spośród innych uczestników programu.

Jury nie mogło uwierzyć własny oczom

Andy Rowell pochodzący z Iowa wziął udział w amerykańskiej wersji "Mam Talent" w ubiegłym roku. Po zachowaniu uczestnika show można stwierdził, że był to jedynie żart.

Jak wiadomo, mężczyzna jest dobrym komikiem, dlatego nikogo nie zdziwił fakt, że postanowił nieco zażartować z telewizji. Mimo wszystko, nie da się ukryć, że zdobył serca nie tylko samej publiczności, ale też całego jury, które bawiło się równie świetnie.

Może zainteresuje Cię to: NIETYPOWY WYSTĘP W "MAM TALENT". NIE JEST ŁATWO ZGADNĄĆ, CO TO JEST

Zobacz także: WSZCZĘTO ŚLEDZTWO W SPRAWIE "MAM TALENT". CO WYDARZYŁO SIĘ ZA KULISAMI POPULARNEGO SHOW

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: HISTORIA PEWNEJ DZIEWCZYNKI JEST NAPRAWDĘ WZRUSZAJĄCA. PO WIELU LATACH W SIEROCINCU, TRAFIŁA DO WSPANIAŁEJ RODZINY