Łukasz Sędrowski to uczestnik jednej z edycji programu „Rolnik szuka żony”. Zakończenie zdjęć do tego projektu, nie oznaczało dla Łukasza końca przygody z telewizją. Od momentu pożegnanie się z programem „Rolnik szuka żony”, Łukasz Sędrowski często występuje w programie śniadaniowym emitowanym przez Telewizję Polską, jako gość.

Ostatnim czasie w mediach popularne stało się kolejne wyzwanie. Chodzi w nim o to, aby umieścić w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z dziecięcych lat. Wyzwaniu zdecydował się wziąć udział także uczestnik „Rolnika”.

View this post on Instagram

Pytanie Na Śniadanie TVP2 😁

A post shared by Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz) on

Fanki mężczyzny są zauroczona jego zdjęciem z młodości. Jak wyglądał Łukasz Sędrowski kiedyś?

Zdjęcie zamieszczone przez uczestnika programu nie pozostawia żadnych złudzeń. Bez wątpienia Łukasz był kiedyś bardzo przystojnym młodym chłopakiem. Pod jego zdjęciem pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. Kobiety nie szczędziły mu komplementów.

Jak kiedyś wyglądał Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony"?

Zdjęcie opublikowane przez Łukasza Sędrowskiego pochodzi z 1996 r., kiedy to chłopak chodził do szkoły podstawowej. Na zamieszczonym przez uczestnika programu zdjęciu widać, że Łukasz był bardzo przystojnym mężczyzną. Aż trudno uwierzyć, że chłopak ze zdjęcia i Łukasz to te same osoby!

Przypomnij sobie o… JAK POZBYĆ SIĘ RYBIKÓW Z ŁAZIENKI? WYSTARCZY KILKA CHWIL, BY WYPROSIĆ NIECHCIANYCH LOKATORÓW

Jak informował portal Życie: KLAUDIA HALEJCIO POKAZAŁA SWOJE WNĘTRZE. WYGLĄDA NIESAMOWICIE