Martyna Wojciechowska od wielu lat znana jest ze swoich podróżniczych programów telewizyjnych. Mimo, że prezenterka zdobyła dużą popularność, to rzadko kiedy dzieli się swoim życiem prywatnym.

Dopiero od niedawna pokazuje co nieco swoim fanom w mediach społecznościowych, do których od pewnego czasu się przekonuje.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przekazali radosną nowinę

Kiedy Martyna Wojciechowska związała się ze swoim kolega po fachu Przemkiem Kossakowskim przez dłuższy czas utrzymywali związek w tajemnicy. Dopiero jakiś czas temu postanowili oficjalnie to potwierdzić.

Nadal jednak trudno znaleźć ich wspólne zdjęcia. Rzadko kiedy pozują razem na ściankach i raczej nie wypowiadają się na swój temat w mediach. Wyraźnie widać po nich, że wolą zachować dla siebie łączące ich uczucie.

Takich wieści nie mogli pozostawić bez słowa. Czekali na to od dłuższego czasu. Postanowili przekazać radosną nowinę w mediach społecznościowych.

Para rzadko kiedy dzieli się swoim życiem prywatnym

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rzadko kiedy zdradzają szczegóły ze swojego życia prywatnego. Z tego względu każda informacja wbuzdza w nich ogromne zainteresowanie. 

Wiele osób dziwi się, że choć oboje od wielu lat oddawali sie tej samej pasji, a mianowicie podróżowaniu i pracowali w tej samej branży, to dopiero niedawno narodziło się między nimi uczucie.

Niestety para niewiele zdradza na swój temat, a na Instagramie pojawiło się zaledwie kilka ich wspólnych zdjęć. Jak się okazuje, internauci zainteresowani są tą dwójką nie tylko w kwestii życia prywatnego, ale też zawodowego.

Na ten moment czekali od dłuższego czasu

Martyna Wojciechowska od wielu lat prowadzi swój program "Kobieta na krańcu świata". Z kolei Przemek Kossakowski pojawił się jako prowadzący w kilku znanych produkcjach.

W wiosennej ramówce pojawił się w nowym programie "Down the road". Zespół w trasie”, w których obalane są mity dotyczące ograniczeń u osób z Zespołem Downa.

Fani tej pary od dłuższego czasu zastanawiali się, czy istnieje szansa, że pojawią się razem na ekranie, skoro oboje pasjonują się podróżowaniem.

Przemek Kossakowski zdradził, że choć na oddzielny program nie ma póki co liczyć, to jednak Martyna Wojciechowska wkrótce pojawi się jako gość w "Down the road". Ich obserwatorzy bardzo się ucieszyli.

Pytanie kiedy zrobimy wspólny program, było zadawane już tyle razy, że postanowiliśmy coś z tym w końcu zrobić. Zespół w Trasie feat. Martyna, już w najbliższą niedzielę. Ja też tam będę, jak zwykle w charakterze kierowcy
- napisał na Instagramie.

Może zainteresuje Cię to: NIESAMOWITY DOMEK MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ I PRZEMKA KOSSAKOWSKIEGO. TO ICH PRYWATNY RAJ

Zobacz także: PARTNER MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ UDZIELIŁ INTYMNEGO WYWIADU. OPOWIEDZIAŁ ZE SZCZEGÓŁAMI, JAKA JEST NA CO DZIEŃ

Portal "Życie" informował o: ZEBRALI SIĘ PRZY WSPÓLNEJ MODLITWIE, ABY PRZEGONIĆ KORONAWIRUSA. SKUTKI MOGĄ BYĆ OPŁAKANE DLA CAŁEGO KRAJU