Pierwsze dni kwarantanny Majdanowie spędzili w domu

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są bardzo zgraną parą. Pokazują to na każdym kroku – są w siebie zapatrzeni i wydają się wręcz idealnie dobrani.

Dla wielu par są przykładem tego, jak powinien wyglądać udany związek. Teraz czekają na wspólne dziecko. Jak wspomniała Małgosia, Radek jest wniebowzięty.

Pierwsze dni zalecanej kwarantanny Majdanowie spędzili w rodzinnym gronie. Małgorzata i Radosław, ich synowie oraz psy spędzili wspaniały czas w domu.

Mieli czas tylko dla siebie. Między innymi grali w salonie w gry planszowe.Domowe zacisze szybko im się jednak znudziło.

Majdanowie wybrali się na rodzinną wycieczkę

Trudno jest utrzymać kwarantannę w tak piękną, słoneczną pogodę. Majdanowie także stwierdzili, że nie ma co siedzieć w domu. W końcu pogoda jest idealna do przesiadywania na zewnątrz.

Spacery i przesiadywanie w zatłoczonych miejscach publicznych są jednak obecnie niewskazane. Tym bardziej w błogosławionym stanie Małgosi.

Dlatego też Majdanowie spakowali najważniejsze rzeczy i całą rodziną wybrali się do ekskluzywnego hotelu pod Ostródą. Tam mogą cieszyć się słońcem, a przy tym unikać zatłoczonych miejsc.

Na zdjęciach, które udało się zrobić fotoreporterom, widać, że rodzina bawi się naprawdę wspaniale.

Przypomnij sobie o… WIELKA WPADKA W PROGRAMIE "JAKA TO MELODIA"? O CO CHODZI?

Jak informował portal Życie: SPECJALIŚCI PRZYPOMINAJĄ, NIE TYLKO KORONAWIRUS ZAGRAŻA NASZYM DZIECIOM. RODZICE NIEMOWLĄT POWINNI PAMIĘTAĆ O SZCZEPIENIACH

Portal Życie pisał również o… TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. WSZYTSKO WSKAZUJE NA TO, ŻE BYŁE ŻONY MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO SĄ DOBRYMI PRZYJACIÓŁKAMI