We wrześniu 2019 roku TVP zdecydowało się na zamianę prowadzących dwóch popularnych programów rozrywkowych. Rafał Brzozowski, który był gospodarzem show „Koło fortuny”, został przeniesiony do programu „Jaka to melodia?”, zaś Norbi – były gospodarz programu muzycznego – zajął miejsce Brzozowskiego w „Kole fortuny”.

Rafał okazał się świetnym prowadzącym programu „Jaka to melodia”. Jako gospodarz jest energiczny i zabawny. Choć czasami zdarza mu się popełnić gafę.

Wielka wpadka w programie „Jaka to melodia?”

"Jaka to melodia?"  Jest jednym z ulubionych programów Polaków. Ostatnio widzowie tego programu mieli okazję obserwować dość nietypową sytuację. To wpadka z pewnością zapiszę się na kartach telewizji.

Podczas jednego z ostatnich odcinków programu doszło do ogromnej wpadki. Tego nie da się zatuszować! Widzowie na długo zapamiętają tę sytuację.

Podczas felernego odcinka jedna z uczestniczek podała błędną nazwę utworu Alizee. Prowadzący Rafał Brzozowski przyznał uczestniczce punkty. Widzowie szybko zauważyli, że odpowiedź jest błędna.

Zaraz po tym jak Rafał Brzozowski niesłusznie przyznał uczestnicz te punkty za poprawnie odgadnie tą odpowiedź, na scenie pojawiła się piosenkarka, o której utwór pytano.

Zespół zaprezentował nastanie utwór wskazany przez uczestniczkę. To wtedy stało się jasne, że muzycy pomylili potwory. Widzowie uważają, że to prawdziwy skandal.

Przypomnij sobie o… DOMINIKA GWIT ZACHWYCA NOWĄ KREACJĄ. AKTORKA UJAWNIA, CO SĄDZI NA TEMAT KORONAWIRUSA

Jak informował portal Życie: SPECJALIŚCI PRZYPOMINAJĄ, NIE TYLKO KORONAWIRUS ZAGRAŻA NASZYM DZIECIOM. RODZICE NIEMOWLĄT POWINNI PAMIĘTAĆ O SZCZEPIENIACH