Koala to rdzenni mieszkańcy Australii. Te słodkie torbacze często błędnie określane są misiami. Koala to zwierzęta, które przez większość dnia spoczywają na gałęziach wysokich drzew eukaliptusa, śpiąc i jedząc na zmianę. Zwierzaki potrafią przeżyć w ten sposób nawet do 20-stu lat. 

Jeden młody Australijczyk miał okazję spotkać się z misiem oko w oko. Stało to sir wtedy, kiedy mały torbacz siedział na plecach u swojej matki, a mężczyzna poczęstował zwierzaka liściem. 

Poczynania mężczyzny nagrywano z boku. Film stał się hitem Internetu. Można obejrzeć go w serwisie YouTube. 

Nagranie z uroczym misiem obejrzało już ponad 7 milionów Internatów. Widok małego torbacza wspinającego się na plecy mężczyzny, robi ogromne wrażenie!

Pewien Australijczyk, który spacerował po Adelajdzie, zauważył koalę z małym. Dziecko siedziało na plecach matki, która piła wodę ze strumyka. Mężczyzna postanowił podać łasuchowi liść eukaliptusa, gdy tamten zdecydował się na zrobienie czegoś, co bardzo zaskoczyło Australijczyka!

Mężczyzna postanowił poczęstować małego koalę liściem. To, co zrobiło zwierze jest zaskakujące

Misiek wykazał się ogromnym zaufaniem, co do mężczyzny. W jednym z komentarzy pod filmem możemy nawet przeczytać, że koala wygląda jakby miał na swoim pyszczku uśmiech.

 „Czy ktoś jeszcze zauważył ogromny uśmiech na twarzy tego maleństwa, gdy dotarł do ramienia mężczyzny ?!” – napisał jeden z użytkowników.

To nagranie wzbudziło ogromny zachwyt wśród Internautów. Mówi się o tym, że to właśnie dzięki zachowaniu ludzkiemu i pomocy, którą przynieśli ludzie podczas pożarów w Australii, zwierzęta te obdarzyły nasz gatunek zaufaniem.

Jak myślicie?

Przypomnij sobie o… NAJLEPSZY DOMOWY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA NACZYŃ I BRUDNYCH POWIERZCHNI. POTRZEBA TYLKO DWÓCH SKŁADNIKÓW