Maja Rutkowski to żona najpopularniejszego polskiego detektywa bez licencji, Krzysztofa Rutkowskiego. Celebrytka prowadzi agencję detektywistyczną.

Dotychczas fani nie byli przyzwyczajeni do zmian w jej wyglądzie – zazwyczaj miała długie blond włosy. Tym razem zdecydowała się na zmiany.

Maja Rutkowski w nowej fryzurze

Najpierw Maja zdecydowała się na zmianę koloru i postawiła na róż, ponadto znacznie skróciła włosy. Jednak zgodnie ze słynnym powiedzeniem, że kobieta zmienną jest, postanowiła zmienić coś jeszcze.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego wyraźnie lepiej czuła się w swoim wcześniejszym kolorze włosów. Właśnie dlatego ponownie pofarbowała je na blond.

Pokazała swoją metamorfozę na Instagramie. Fotkę wykonano jeszcze w salonie fryzjerskim.

„Anulka Ty wiesz najlepiej jak to zrobić, aby kobieta wyszła od Ciebie nie tylko z nową fryzurą, ale także z szerokim uśmiechem @ania.wawrzyniak14. Choć chodzi mi po głowie całkowicie krótka fryzura.”

„Co myślicie o takim pomyśle? Ciekawa jestem jakie jest Wasze zdanie? Zaszaleć z całkowicie krótkimi?” – zastanawia się w opisie do zdjęcia.

Fani Mai uważają, że wygląda świetnie i nie potrzebuje kolejnych zmian. W komentarzach sugerują, że taka długość wygląda najlepiej i doradzają, by Rutkowski nie decydowała się na kolejne zmiany.

„Nie… krótsze już nie…” „Włosy krótkie i proste do ramion” „Ja bym się nie odważyła. W tej długości Ci super” „Te są super, nie ścinaj” – brzmią komentarze.

Maja Rutkowski ma za sobą nieudane usuwanie tatuażu, które pozostawiło sporo blizn. Być może to sprawiło, że dla lepszego samopoczucia potrzebowała takiej metamorfozy.

Trzeba przyznać, że w blondzie Maja wygląda najlepiej, a obecna długość włosów naprawdę jej pasuje. Uważacie, że powinna jeszcze je ściąć?

Przypomnij sobie o… ZNANA Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI" TANCERKA POCHWALIŁA SIĘ GORĄCYM ZDJĘCIEM. POZUJE NA NIM W SAMYM RĘCZNIKU

Jak informował portal Życie: DOMINIKA GWIT POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIEM Z TEATRU. FANI ZWRÓCILI UWAGĘ NA JEJ ZAOKRĄGLONY BRZUSZEK. CZY AKTORKA SPODZIEWA SIĘ DZIECKA

Portal Życie pisał również o… KONIEC TAJEMNIC. PRZYJACIÓŁKA DAGMARY Z „KRÓLOWYCH ŻYCIA” ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH SWOIM WYZNANIEM