W listopadzie ubiegłego roku Joanna Krupa urodziła swoje pierwsze dziecko. Wraz z mężem, Douglasem Nunesem, wprost zwariowali na punkcie córeczki, którą nazwali Asha-Leigh.

Popularna modelka wprost zalewa swoje media społecznościowe fotografiami pociechy. Na jednym z nich pozuje bez makijażu. Internauci byli zachwyceni tym widokiem.

Joanna Krupa poświęciła się wyłącznie macierzyństwu

Po porodzie Joanna Krupa chciała poświęcić się wyłącznie macierzyństwu, dlatego zniknęła na jakiś czas z życia publicznego. Modelka nie pojawiła się między innymi w finale programu „Top Model”, którego była prowadzącą, a zarazem jednym z jurorów.

-„Ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę się opiekować córeczka, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową!”- napisała.

Kariera modelki zeszła na drugi plan, jednak najprawdopodobniej jeszcze w tym roku Joanna Krupa wróci do swoich zawodowych obowiązków. Jej menadżerka przyznała, że kobieta na razie nie chce wyjeżdżać ze Stanów Zjednoczonych, by nie rozstawać się z córeczką. Jednak już w 2020 roku weźmie udział w kilku projektach:

-„W Polsce właśnie są negocjowane dwa duże projekty na przyszły rok, jednak będą realizowane w Stanach, tak by Joasia nie musiała zostawiać córki”.

Joanna Krupa dodała urocze zdjęcie z córką

Popularna modelka wprost zalewa swoje media społecznościowe fotografiami córeczki. Ostatnio dodała bardzo naturalne zdjęcie bez makijażu. Pozuje na nim ze swoją pociechą i jej ulubioną maskotką. Z opisu wynika, że dziewczynka jest bardzo przywiązana do pluszowego misia.

- „Razem chrapią, ziewają, słuchają bicia swoich serduszek, aż w końcu obie słodką zasypiają. Mowa oczywiście o Ashy i jej ukochanej przyjaciółce Wyderce, do której tuli się przez całą noc. Taka przytulanka to prawdziwy skarb! A Waszym maluchom co pomaga w spokojnym śnie?”- napisała pod zdjęciem.

Fani byli zachwyceni uroczą fotografią. Pod postem posypała się masa komplementów.

- „Ale z niej ślicznota. Asia super wyglądasz bez makijażu”

- „Jaka podobna do mamusi. Śliczna dziewczynka”- pisali.

Na portalu "Życie" zobaczysz także... MICHAŁ SZPAK ZREZYGNOWAŁ Z WYSTĘPÓW W TVP. JUŻ WIADOMO, W JAKIEJ STACJI GO TERAZ ZOBACZYMY

Warto sobie przypomnieć... UCZESTNICZKA "THE VOICE KIDS" OKRZYKNIĘTA PRZYSZŁĄ DIWĄ! ZROBIŁA OGROMNE WRAŻENIE NA JURORACH

Portal "Życie" informował także o... ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA PLOTKI O ZAWIESZENIU KARIERY. CZY MŁODA PIOSENKARKA PLANUJE PRZERWĘ