„365 dni” to tytuł powieści i powstającego na jej motywach filmu. Autorka, Blanka Lipińska, była pewna, że główną rolę męską powinien zagrać Włoch Michele Morrone. Mężczyzna zagra Massimo, namiętnego kochanka.

Morrone zagra główną rolę w filmie Blanki Lipińskiej

Autorka książki zdradziła, że miała konkretną wizję aktora, który powinien zagrać rolę jej głównego bohatera. Wiedziała, że kiedy go zobaczy, będzie miała pewność.

Stało się tak, kiedy Michele Morrone stanął przed nią i zacytował fragment jej scenariusza: „Are you lost baby girl?”. Lipińska opowiada, że pomyślała wtedy: „O Boże, chłopie! Jestem tak „lost”, że już się nie mogę odnaleźć”.

- „Tak, co do Michela nie miałam żadnych wątpliwości” – mówi Blanka Lipińska.

Mężczyzna wcieli się w postać mafiozo- Massimo, który więzi wybrankę swojego serca przez okrągły rok. Tylko, albo aż po to, żeby go pokochała.

Mężczyzna zaskoczył dziennikarza podczas wywiadu

Nie ma co ukrywać, wygląd mężczyzny zdecydowanie przyciąga uwagę kobiet. Jego dobrze zbudowane ciało ozdobione jest licznymi tatuażami. Podczas wywiadu w Dzień Dobry TVN aktor zdradził co one symbolizują.

Morrone wyznał między innymi, że data 18.04.2003 jest datą śmierci jego ojca, feniks z popiołu  jest dla niego symbolem odrodzenia, wytatuował sobie także imię kolegi, który zginął w tragicznym wypadku.

Jednak największe zainteresowanie wzbudził jego tatuaż… na dolnej wardze. Mężczyzna pokazał go nawet w telewizji. Dziennikarz był dość zaskoczony, musiał nawet przerwać na chwilę rozmowę.

-„A to dobre. Och, zaskoczony jestem. Robi wrażenie, zaskoczyłeś mnie. Muszę zebrać myśli”– powiedział.

Aktor zdradził, że wytatuował tam pierwsze litery wyrazów jego życiowego motto, czyli „FGM” co oznacza:

-„Wszystko, co robisz, żeby spełnić swoje marzenia, jest dozwolone”- zdradził na wizji.

Zobacz także: ZAKOCHANI MONTANOWIE WRÓCILI DO POLSKI. NIEUDANY URLOP REKOMPENSUJĄ SOBIE PĄCZKAMI

Portal "Życie" poleca: CAŁA POLSKA SZUKA MAGDALENY KRASKI. RUSZA PROCES, A ŚLAD PO NIEJ ZAGINĄŁ