Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana gwiazda programu „Królowe życia”, który emitowany jest na antenie TTV. Widzowie bardzo chętnie śledzą perypetie wesołej i energicznej bohaterki oraz towarzyszą jej w codziennych problemach.

Do tej pory nikt nie wiedział, w jaki sposób Dagmara Kaźmierska zdobyła swoją fortunę i stała się prawdziwą „Królową życia”. W najnowszym odcinku programu „W łóżku z Oskarem” kobieta uchyliła jednak rąbka tajemnicy na ten temat. Zdradziła, w jaki sposób zarobiła swoje pierwsze pieniądze.

W tej chwili zamożna bohaterka „Królowych życia” prowadzi butik z modną odzieżą. Powodzi jej się bardzo dobrze, jednak nie zawsze tak było. Gwiazda nie należy do tych osób, które już na starcie miały zapewnioną świetlaną przyszłość. Sama musiała na nią zapracować.

Dagmara Kaźmierska już od wczesnych lat pomagała mamie w sklepie. Kobieta podkreśla, że właśnie to nauczyło ją szacunku do pracy. Gdy tylko osiągnęła pełnoletność, postanowiła odciążyć rodziców i sama zatroszczyć się o siebie.

Niedawno Dagmara Kaźmierska postanowiła zdradzić telewidzom, w jaki sposób zarobiła swoje pierwsze pieniądze. To, co robiła za granicą, może wzbudzić prawdziwy szok.

Dagmara Kaźmierska wyjechała do pracy do Niemiec. Swoje pierwsze pieniądze „Królowa życia” zarobiła… jako sprzątaczka. Kobieta podkreśliła, że w zawodzie szło jej bardzo dobrze, a pracodawcy często ją chwalili.

„Królowa życia” nie chciała jednak osiadać na laurach. Gdy tylko dobrze nauczyła się języka, znalazła inną pracę. Kobieta wylądowała w kasynie, które zapewniło jej lepsze zarobki, ale także przyczyniło się do wpadnięcia w szpony nałogu. Gwiazda uzależniła się bowiem od hazardu.

Wiele osób ciekawi to, w jaki sposób Dagmara Kaźmierska dorobiła się swojego majątku. Kontrowersyjna bohaterka show w przeszłości cieszyła się raczej złą sławą.

Gwiazda ma za sobą mroczną przeszłość. W 2012 roku trafiła do więzienia za sutenerstwo, zmuszanie młodych kobiet do prostytucji oraz działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Nie jest tajemnicą, że Dagmara Kaźmierska prowadziła własną agencję towarzyską.

Dziś „Królowa życia” uzależnienie do hazardu i niechlubną przeszłość ma już za sobą. Kobieta przyznaje, że w więzieniu zrozumiała swoje błędy i całkowicie przewartościowała swoje życie. Teraz gwiazda telewizyjnego show skupia się przede wszystkim na szczęściu swojego syna, Conana.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... DAGMARA KAŹMIERSKA WYCHODZI ZA MĄŻ? KRÓLOWA ŻYCIA WŁAŚNIE PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ

Warto sobie przypomnieć... SERCE SIĘ KRAJE. DAGMARA Z „KRÓLOWYCH ŻYCIA” ODEBRAŁA TELEFON I ZALAŁA SIĘ ŁZAMI. CO STAŁO SIĘ W ŻYCIU KAŹMIERSKIEJ

Portal "Życie" informuje także o... MARYLA RODOWICZ NIE ZARABIA NA SWOICH UTWORACH? NISKA EMERYTURA TO NIE JEJ JEDYNY PROBLEM