Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kazimierska kocha modę

Dagmara to prawdziwy kolorowy ptak. Jest kobietą nie tylko o barwnym wnętrzu, ale także wyglądzie. Jest strój jest zawsze przemyślany. Gwiazda ma ogromne wyczucie stylu. Wszystkie kreacje i dodatki Dagmary zawsze są ze sobą spójne.

Dagmara Kazimierska żyje jak prawdziwa królowa. Jak widać, celebrytka nie oszczędza na życiu. Ostatnio celebrytka wybrała się wraz z synem i przyjaciółką na rajskie wakacje.

Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, Dagmara pozowała do zdjęć w idealnie pasujących do klimatu stylizacjach.

Królowa życia stawia na luksusowe marki

Jak się okazuje, celebrytka nie oszczędza na wyglądzie. Jak zauważył ‘Jastrząb Post’, gwiazda lansowała się na Malediwach w różowej sukience, ze złotymi zdobieniami, która na stronie Miss Hylton, kosztuje 200 euro (czyli ponad 840 zł!).

To nie wszystko, Dagmara Kazimierska uwielbia błyskotki. Ma także zamiłowanie to bardzo drogich i luksusowych marek. Często można zobaczyć ją z biodrówką marki Louis Vuitton, której cena to ponad 1200 zł.

Dagmara kocha pudrowy róż. Ostatnio zaprezentowała się w jasnoróżowym, aksamitnym dresie marki Porsche Design. Taki z pozoru zwykły i sportowy strój to nie mały wydatek.

Cala stylizację Dagmara dopełniła malutką torebką Gucci. Jej cena to pond 4200 polskich złotych!

Jak się wam podoba styl Dagmary?

Warto sobie przypomnieć...DAGMARA KAZIMIERSKA PRZESZŁA KOLEJNĄ OPERACJĘ. O WSZYSTKIM POWIADOMIŁA W SIECI