Polska aktorka filmowa i telewizyjna, która pod koniec ubiegłego roku została szczęśliwą mamą, Agnieszka Kaczorowska, wybrała się wraz ze swoją rodziną na basen, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wykorzystało do tego swój profil na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska całą swoją ciążę przekazywała nam w mediach społecznościowych. Na Instagramie mogliśmy podglądać aktorkę. Pod koniec lipca ubiegłego roku na jej profilu zobaczyliśmy córeczkę, cudowną, prześliczną. Aktorka wraz z swoim mężem Maciejem Pela zostali rodzicami. Córce dali imię, Emilia.

Jak informuje nas jastrzabpost.pl, malutka dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców. Według portalu, był taki moment, do którego aktorka mało pokazywała w mediach swoją śliczną córeczkę. Jednak od pewnego czasu po nieprzyjemnościach, jakich stała się ofiarą, postanowiła, że więcej jej nie pokaże. Możemy podglądać maleństwo tylko z boku lub z tyłu. Czytamy na jastrzabpost.pl.

Wiele gwiazd show-biznesu stara się nie ujawniać twarzy swoich pociech. Podobnie zachowuje się Agnieszka Kaczorowska. Prawdopodobnie chce zapewnić swojemu szczęściu spokojne dzieciństwo, z wieloma atrakcjami, zgodnymi z danym etapem rozwoju dziewczynki. Niedawno jednak na swoim Instagramie wyjawiła, że po raz pierwszy zabrała Emilkę na basen.

Byliśmy dzisiaj, pierwszy raz z Emisią, na basenie! Ale była zabawa! Ona jaka szczęśliwa.

Rodzinę Pelów widzimy, kiedy idą chodnikiem już po skorzystaniu z atrakcji. Tancerka nagrywa relację, a Maciej niesie na rękach Emilkę, opatuloną w cieplutki kombinezon. Piękny obrazek.

Z całą pewnością mała pociecha stała się oczkiem w głowie rodziców i bez wątpienia będą starali się jej zapewnić wszystko, co jest najlepsze.

Warto sobie przypomnieć: AGNIESZKA KACZOROWSKA URZĄDZĄ NOWY DOM. POCHWALIŁA SIĘ ŁAZIENKĄ

Portal "Życie" pisał: AGNIESZKA KACZOROWSKA-PELA POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIAMI SPRZED LAT. WYGLADA NA NICH ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ TERAZ

Portal "Życie" pisał również o: TEN OBRAZEK ZDRADZA TWOJE WADY. CO JAKO PIERWSZE NA NIM WIDZISZ