Znana polska piosenkarka i celebrytka „Doda” wciąż intryguje publiczność i swoich fanów. Zaliczana do kontrowersyjnych artystów przyzwyczaiła nas do silnych tupnięć nie tylko scenicznych. Tym razem odniosła się do swojego podejścia do dzieci. Wielu fanów piosenkarki wciąż zastanawia się dlaczego Doda nie zdecydowała się na macierzyństwo.

Gwiazda przestała ukrywać prawdę i wyjawiła fanom, dlaczego wciąż nie została mamą.

Doda wydaje się być zmęczona pytaniami o macierzyństwo i dzieci. Postanowiła dać temu upust i wyznać swoim fanom, dlaczego do tej pory nie zdecydowała się na zostanie matką. Na koncie instagramowym artystki błyskawicznie pojawiło się wiele komentarzy.

Artystka ma już 36 lat, jednak do tej pory nie zdecydowała się zostać matką. Ciekawość fanów jednak nie daje im spokoju, co jakiś czas pytają artystkę, kiedy zajdzie w ciążę.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie Doda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które zrobiono 9 lat temu, w czasie podpisywania jej drugiej solowej płyty. Opatrzyła fotografię zabawnym komentarzem, który rozwiał wątpliwości wszystkich.

„Kochani, na poprawę humoru zamieszczam uroczą fotografię przedstawiającą moje niezwykłe podejście do dzieci i czar, który ich magnetyzuje i koi”- podpisała swoje zdjęcie wokalistka.

Na fotografii widzimy artystkę w towarzystwie trójki dzieci. Jak podaje piko.pl, kobieta siedzi przy stole, na krześle obok znajduje się uśmiechnięty chłopiec. Oboje trzymają na kolanach kilkuletnie dziewczynki, które są zupełnie zapłakane. Jedna z nich wyciąga rączki w stronę obiektywu, domagając się zabrania. Druga wyrywa się z objęć piosenkarki, której mina wydaje się być dość zabawna.

„Aż dziwne, że moje piski w uszach nie zaczęły się od uwiecznienia tej magicznej chwili” - zażartowała w opisie swojego zdjęcia, nawiązując do niedawnych doniesień o dziwnych dźwiękach, które rzekomo słyszy.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, dotyczących jej zaskoczonej miny.

- Twoja mina mówi sama za siebie - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Minęłaś się z powołaniem. Przecież gołym okiem widać, ze urodzona z Ciebie Matka Polka - zażartowała kolejna z fanek gwiazdy.

Warto sobie przypomnieć: NAJBARDZIEJ OCZEKIWANA KSIĄŻKA W 2020 ROKU. DODA PRACUJE NAD AUTOBIOGRAFIĄ. PORUSZY W NIEJ TEMAT BYŁYCH PARTNERÓW

Portal "Życie" pisał: DODA ZAPADŁA NA TAJEMNICZĄ. CHOROBĘ. BŁAGAŁA FANÓW O POMOC. CZY PIOSENKARKA STRACI SŁUCH

Portal "Życie" pisał również o: DWA MILIONY POLAKÓW NIE MUSZĄ PŁACIĆ PODATKÓW. CO TRZEBA ZROBIĆ BY Z TEGO SKORZYSTAĆ