Ola Jordan spodziewa się dziecka

Ola Jordan kilka miesięcu temu przekazała radosne wieści, że jest w ciąży. Z tego powodu na jakiś czas wycofała się z show-biznesu rezygnując z występowania w roli jurorki programu "Taniec z gwiazdami". 37-letnia gwiazda już od dłuższego czasu starała się o dziecko.

"Wierzymy, że w końcu się uda spełnić nasze marzenie. Nie wykluczamy skorzystania z metody in vitro. Teraz mam pracę w "Tańcu z gwiazdami", ale po zakończeniu tej edycji liczę, że w końcu się nam powiedzie. Bardzo chcielibyśmy, żeby po naszym domu biegała nawet gromadka dzieci. Nasi rodzice też bardzo chcą być już dziadkami" - mówiła w jednym z wywiadów.

W końcu marzenie pary spełniło się. Niedawno para zdradziła, że spodziewają się córeczki.

James Jordan pokazała fanom twarz dziecka

Mąż Oli Jordan nie kryje radości, ponieważ córeczka to było jego największe marzenie.

Ale będzie pod kluczem, dopóki nie skończy przynajmniej 32 lat - zażartował w rozmowie z mediami.

Fani jurorki "Tańca z gwiazdami" od początku zastanawiali się, czy Ola Jordan pochwali się światu swoim maleństwem. Od wielu lat wśród celebrytów panuje trend ukrywania wizerunku swoich dzieci. Zwykle spowodowane jest to chęcią zachowania prywatności i uniknięcia negatywnych komentarzy.

Jak się jednak okazuje, przyszli rodzice raczej nie będą mieli z tym problemu. Już przed porodem James Jordan udsotępnił na Instagramie zdjęcie USG w technologii 3D, na którym widać twarz małej dziewczynki. Nie da się ukryć, że jest bardzo urocze!

Polecamy także: BABY BOOM WŚRÓD POLSKICH GWIAZD. KTÓRE RODZINY POWIĘKSZĄ SIĘ W 2020 ROKU

Może zainteresuje Cię to: SĄ PIERWSI UCZESTNICY NOWEJ EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI". JEST WŚRÓD NICH NAJGORĘTSZE NAZWISKO W SHOW BIZNESIE

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK. FIGURY MOŻE JEJ POZAZDROŚCIĆ KAŻDA PRZYSZŁA MAMA