Oliwia Bieniuk, córka zmarłej w 2014 roku, Anny Przybylskiej jest już prawie dorosła. 17-latka z każdym mijającym rokiem staje się coraz piękniejsza, a internauci nie mają wątpliwości, po kim dziewczyna odziedziczyła urodę.

Nastolatka jest bardzo aktywna w sieci. Dziewczyna chętnie dzieli się swoimi fotografiami, a każde udostępnione przez nią zdjęcie wywołuje wiele emocji. Wszystko przez to, iż internauci z uwagą śledzą to, czy Oliwia jest podobna do zmarłej aktorki.

Kiedy Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem, Oliwia była jeszcze dzieckiem. Ta strata niewątpliwie odbiła się na życiu dorastającej dziś młodej kobiety. I mimo, iż opiekę nad dziećmi sprawował tata - Jarosław Bieniuk, Oliwia z pewnością musiała odczuwać brak mamy.

Córka aktorki chwali się zdjęciem z zimowych wakacji

Oliwia Bieniuk postanowiła wykorzystać wolne dni na szaleństwo w górach. Nastolatka ostatnie chwile 2019 roku spędziła razem z rodziną w Zakopanem. Ostatnio jednak na swoim Instagramie podzieliła się fotografią z innej "zimowej krainy".

17-latka wrzuciła do sieci zdjęcie z Livigno. Oliwia pozuje na nim w stroju narciarskim, co wskazuje na to, iż korzysta z zimowych aktywności. Uwagę internautów błyskawicznie zwróciła bajkowa sceneria pokrytych śniegiem gór.

Nie zabrakło również zachwytów na temat wyglądu nastolatki. To nie pierwszy raz, gdy zdjęcie Oliwii wywołuje tyle emocji.

View this post on Instagram

livigno ⛷😍

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆👹 (@oliwia.bieniuk) on

Czy Oliwia jest podobna do mamy?

Internauci nie mają wątpliwości, iż Oliwia staje się coraz bardziej podobna do zmarłej mamy. Pod jej zdjęciami nie brakuje pozytywnych komentarzy zachwalających urodę 17-latki. Trzeba przyznać, iż niedaleko pada jabłko od jabłoni.

A Wy jak myślicie, Oliwia bardziej przypomina mamę czy tatę?

Przypomnij sobie o: ŚLEDZTWO W SPRAWIE JAROSŁAWA BIENIUKA ZAKOŃCZONE. CO WYDARZYŁO SIĘ MIĘDZY BYŁYM MĘŻEM ANI PRZYBYLSKIEJ A JEGO ZNAJOMĄ SYLWIĄ

Jak informował portal "Życie": INTERNAUCI JUŻ MAJĄ SWOJEGO FAWORYTA 3. EDYCJI "THE VOICE KIDS". JEGO WYSTĘP DOPROWADZIŁ KIEDYŚ AGNIESZKĘ CHYLIŃSKĄ DO ŁEZ

Portal "Życie" pisał: BOHATERSKI CZYN JANUSZA KORWIN-MIKKEGO. BRAŁ UDZIAŁ W NOCNEJ AKCJI RATUNKOWEJ