Marcelina Zawadzka błyskawicznie wkroczyła do świata show-biznesu. Popularność przyniósł jej tytuł Miss Polonia 2011. Od tego czasu modelka regularnie pojawia się w telewizji. Jest prowadzącą wielu imprez organizowanych przez Telewizję Polską oraz gospodynią programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie".

Gwiazda często bywa na salonach i nie stara się za wszelką cenę chronić swojej prywatności. Na jej koncie na Instagramie nie brakuje prywatnych zdjęć. Ostatnio nawet celebrytka podzieliła się fotografiami swoich wnętrz.

Zdjęcia urządzonego mieszkania gwiazd to prawdziwa rzadkość. Niewiele osób ze świata show-biznesu chwali się swoimi domami. Są jednak tacy, którzy chętnie demonstrują efekty remontów, zdradzając tym samym swoje wnętrzarskie upodobania.

Zawadzka pokazała wyremontowane mieszkanie

Marcelina Zawadzka w 2018 roku kupiła nowe mieszkanie. Jak podaje "Viva", o swojej decyzji mówila wówczas tak:

„Kupiłam na kredyt oczywiście mieszkanko, już swoje, bo już mieszkam tyle lat w Warszawie i chyba stwierdziłam, że to będzie lepsze rozwiązanie. No zobaczymy, mam nadzieję, że dam radę jakoś spłacać kredyt”, wyznała w rozmowie z Faktem. Dodała też, że cały remont był na jej głowie. „Sama jeździłam po tynk, sama wszystko wnosiłam, kafelki, cegiełki i inne duperele. Żadna praca nie jest mi straszna. Wszystkie prace remontowe sama wykonałam (...) Bardzo się cieszę, że mogę w końcu wejść do mieszkania i powiedzieć, że to jest mój dom”

Ostatnio gwiazda zaskoczyła swoich fanów fotografiami ukazującymi wnętrze jej gniazdka. Zawadzka przyznała, że w końcu po kilku miesiącach udało jej się zmienić wystrój mieszkania. Jak dodała pomogła jej w tym marka "Westwing".

„Pokazywałam Wam niedawno, że razem z Westwing robimy małe odświeżenie mojego mieszkania. Dziękuje za tę metamorfozę! Uwielbiam nowy/stary pokój”

Trzeba przyznać, że nowe mieszkanie gwiazdy jak najbardziej odnajduje się w trendach. Salon Zawadzkiej jest jednocześnie elegancki i przytulny. Znaleźć w nim możne modne, nowoczesne elementy, ale i też klasyczne, funkcjonalne meble.

Nie brakuje marmuru, welurowych materiałów i pastelowo-złotych dodatków. Uwagę przykuwa też wygodna kanapa w kolorze butelkowej zieleni. Wszystko w salonie gwiazdy ma swoje miejsce i idealnie współgra z resztą.

Na zdjęciach widać, że Marcelina Zawadzka doskonale czuje się, w jak sama przyznała, "starym/nowym" salonie. Gustem gwiazdy zachwyceni sa też fani, którzy komplementują wystrój jej mieszkania.

Przypomnij sobie o: DLACZEGO MARCELINA ZAWADZKA ZREZYGNOWAŁA ZE ŚWIATOWEJ KARIERY W MODELINGU? GWIAZDA SZCZERZE O ŻYCIOWYCH WYBORACH

Jak informował portal "Życie": SANDRA KUBICKA UJAWNIA KULISY "TAŃCA Z GWIAZDAMI". "CO PIĄTEK KTOŚ PRÓBOWAŁ MNIE PSYCHICZNIE ZNISZCZYĆ."

Portal "Życie" pisał również: NAJBARDZIEJ WYCZEKANE PREMIERY FILMOWE 2020 ROKU. KINA BĘDĄ PĘKAŁY W SZWACH