Julia Wieniawa z okazji Sylwestra postanowiła udać się w podróż. Przywitała 2020 rok w Nowy Jorku, gdzie balowała ze swoimi znajomymi - Maciejem Musiałowskim i Olą Korytowską. 21-letnia aktorka przedłużyła swój urlop, aby zwierdzić miasto, a cały swój pobyt w Stanach Zjednoczonych relacjonuje na Instagramie chętnie dzieląc się z fanami fotkami. Na jednym z ostatnio opublikowanych fotografii widać nie tylko dobrą zabawę, ale też całkiem niebezpieczną sytuację. Nic więc dziwnego, że wzbudza mieszane uczucia.

View this post on Instagram

„See you never”- Maciek said.

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia Wieniawa mogła wypaść za barierkę mostu?

Aktorka opublikowała kilka zdjęć, na których pozuje ze swoim przyjacielem podczas wycieczki na słynny Most Brookliński. Widać na nich Macieja Musiałowskiego trzymającego Julię na plecach. Choć z pozoru wygląda to na niewinną zabawę, to jedna z fotografii niejednego przyprawi o dreszcze. Chłopak stanął tuż przy balustradzie mostu w taki sposób, że Julia Wieniawa znalazła się jedną nogą za barierką.

"Do zobaczenia nigdy - powiedział Maciek" - napisała w poście pod zdjęciem.

Patrząc na minę aktorki na ostatniej fotce nie trudno zgadnąć, że bardzo się przestraszyła. Wystarczyłaby jedynie chwila nieuwagi, aby skończyło się tragedią.

Pod zdjęciem bardzo szybko pojawiły się prześmiewcze komentarze. Obserwatorzy są zachwyceni poczuciem humoru młodego aktora. Nikt jednak nie wpadł na pomysł, że taka zabawa mogłaby nieść za sobą bardzo poważne skutki. Cóż. Młodość rządzi się swoimi prawami!

Co łączy Julię Wieniawę i Macieja Musiałowskiego?

Na zdjęciach z Nowego Jorku Julia Wieniawa pozuje głownie z Maciejem Musiałowskim. Nic więc dziwnego, że fani zaczęli się od razu dopytywać, czy młodych aktorów łączy coś więcej niż przyjaźń. Julka od razu zaprzeczyła jednak tym doniesieniom, co spotkała się z dużym rozczarowaniem obserwatorów.

"To najfajniejszy chłopak z PL!"

"Szkoda, bo to super chłopak, który ma w d***e konwenanse i idzie swoją ścieżką" - pisali fani gwiazdy.

Przyjaźń Julii Wieniawy i Macieja Musiałowskiego to nic nowego. Oboje gościli w przeszłości w programie "Dzień dobry TVN". Aktorzy przyjaźnili się wraz z Nikodemem Rozbickim i Katarzyną Sawczuk. Ostatecznie jednak dziewczyny poróżniły się, kiedy Julia zaczęła spotykać się z Antkiem Królikowskim, byłym chłopakiem Kasi.

Zobacz także: JULIA WIENIAWA NIE POLECIAŁA DO NOWEGO JORKU SAMA. KIM JEST TAJEMNICZY CHŁOPAK U JEJ BOKU

Może zainteresuje Cię to: WIENIAWA NIE BĘDZIE ZADOWOLONA KIEDY TO ZOBACZY. JAK MACIEJ MUSIAŁOWSKI NAZWAŁ SWOJĄ NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĘ

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: WYSZŁA NA JAW PRAWDA O DAWIDZIE KWIATKOWSKIM. JEST W STAŁYM ZWIĄZKU OD SIEDMIU LAT I WŁAŚNIE POKAZAŁ SWOJĄ PARTNERKĘ