Julia Winiawa, mimo bardzo młodego wieku jest już jedną z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych polskich aktorek. Jej kariera dynamicznie się rozwija, zagrała w wielu filmach, pojawia się na większości imprez branżowych oraz aktywnie udziela w social mediach.

W swoim ostatnim wpisie na instagramie pochwaliła się planami sylwestrowymi, z których wynika, że gwiazda poleciała do Nowego Jorku w towarzystwie Macieja Musiałowskiego.

Tą informacją wzbudziła ogromne zainteresowanie prasy. Wiele osób zaczęlo się zastanawiać czy tę dwójkę łączy aby na pewno jedynie przyjźń, podaje jastrzabpost.pl

View this post on Instagram

fun

A post shared by actor (@musialowskimaciej) on

Maciej i Julia byli znajomymi na długo przed tym, jak pojawili się w show-biznesie. Ich rodzice od dawna się przyjaźnią i utrzymują dobre relacje:

"My z Julią znamy się od 18 lat. Jak Julia miała 3 lata to bywała u mnie w domu ze swoim ojcem, więc są dobrymi przyjaciółmi rodziny. Moim zdaniem sława jej nie zmieniła" – powiedział Jastrząb Post.

Dowodem na to, że aktorów łączy przyjaźń może być zdjęcie, które Maciej udostępnił w swoich social mediach. Na zdjęciu gdzie Wieniawa pozuje w różowym płaszczu tyłem do obiektywu zamieścił opis: "Żulieta the Ruskaja Princessa„.

Szybko jednak zmienił opis i edytował go. Teraz brzmi po prostu „Fun”.

Wygląda na to, że pierwszy z opisów jest odpowiedzią na wpis, który wczoraj pojawiał się w social mediach Wieniawy. Aktorka udostępniła zdjęcie w tym samym, różowym płaszczu, podpisując je „Pink princess in NY ????????”.

Jeden jak i drugi z wpisów wywołał spore poruszenie w sieci, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem urody młodej aktorki.

Warto sobie przypomnieć: JULIA WIENIAWA ODCHODZI. ZDRADZIŁA SWOJE PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Portal "Życie" pisał: DAGMARA KAŹMIERSKA PRZYZNAŁA, ŻE BYŁA FANKĄ ANNY PRZYBYLSKIEJ. WSPOMNIENIE AKTORKI WZRUSZYŁO GWIAZDĘ KRÓLOWYCH ŻYCIA

Portal "Życie" pisał również o: 11 LAT TEMU POŻEGNALIŚMY MACIEJA KURONIA. DO DZIŚ WIELU NIE MOŻE ZAPOMNIEĆ O TYM CO SIĘ ZDARZYŁO TUŻ PRZED BOŻYM NARODZENIEM