Agnieszka Sienkiewicz jest znaną i cenioną aktorką. Od 2012 roku wciela się w rolę Doroty Grabowskiej w serialu „Przyjaciółki” i to właśnie ta produkcja pochłania aktorce najwięcej czasu.

Aktorka bardzo rzadko ujawnia szczegóły ze swojego życia prywatnego, rzadko także dzieli się zdjęciami najbliższych. Jednak tym razem postanowiła pokazać, jak wygląda jej mąż.

Mikołaj Gauer to właściciel sieci aptek. Raczej nie bywają wspólnie na oficjalnych imprezach, zaś w internecie niewiele jest ich wspólnych fotografii.

Najnowsze zdjęcie Agnieszki Sienkiewicz z mężem

Tym razem pokazała rodzinne zdjęcie z wyjazdu w Alpy. Agnieszka Sienkiewicz zapozowała razem z mężem.

„Starsza córka w szkółce narciarskiej - młodszą przejęli na spacer znajomi - wiec mamy dwie godziny jazdy dla siebie!!!! Ja jestem z tych wytrawnych narciarzy, którzy jednak lubią mieć asekuracje na stoku!!! A ta w postaci męża - najlepsza!!!” – podpisała fotografię.

Internauci są zdziwieni – mąż Agnieszki Sienkiewicz jest łudząco podobny do Macieja Zakościelnego!

Związek Agnieszki Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub z Mikołajem Gauerem w maju 2017 roku. Mają dwie córki: Zofię oraz Marię.

- Mikołaj jest tym rodzajem faceta, który robi przy dziecku wszystko i jest szalenie pomocny. Oboje jesteśmy dosyć konsekwentni, ale on jest bardziej, ja mięknę. Jest bardzo zaangażowany, wymyśla zabawy, organizuje Zosi czas. Ma w sobie dużo więcej cierpliwości, łatwiej pewne rzeczy przyjmuje. Ja się muszę po drodze zawsze nagadać, zupełnie jakby moje dwuletnie dziecko mogło coś zrozumieć z tych moich wywodów – opowiadała aktorka rok w wywiadzie dla bloga Baby By Ann.

Przypomnij sobie o… FANI SĄ ZASKOCZENI WYGLĄDEM EDYTY GÓRNIAK. CO DIWA ZROBIŁA Z WŁOSAMI? NAJNOWSZE CIĘCIE TO PRAWDZIWY HIT

Jak informował portal Życie: HAILEY BIEBER I JEJ PODSUMOWANIE MINIONEGO ROKU. GWIAZDA POKAZAŁA NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA ZE SWOJEGO ŚLUBU

Portal Życie pisał również o… POLSKA DZIENNIKARKA NATKNĘŁA SIĘ NA MEGHAN MARKLE PODCZAS POBYTU W KANADZIE. ZROBIŁA SOBIE PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE Z KSIĘŻNĄ