68. edycja Turnieju Czterech Skoczni trwa, a połowa jest już za nami. Po drugim konkursie w ramach niemieckiej cześci imprezy wszystkie zespoły przeniosły się do Austrii. Przed zmaganiami w Innsbrucku skoczkowie mieli dla siebie dzień wonego, który mogli poświęcić na wypoczynek lub swoje zainteresowania.

Piotr Żyła pokazał swoje zdolności muzyczne i zrobił wielkie wrażenie

Piotr Żyła, który już nie raz zaprezentował swoje zdolności muzyczne postanowił zrelaksować się na półmetku rozgrywek dając popis gry na gitarze.

"W wolnej chwili pogram na gitarze, zjem coś dobrego. Później udam się na spacerek albo Pokemony połapię" - powiedział w rozmowie z Łukaszem Dubaniewiczem, reporterem Polsat News.

Mimo, że do tej pory Piotr Żyła nie wykazał się w tym konkursie najlepszą sportową formą, to z pewnością nie można zaprzeczyć, że doskonale radzi sobie z grą na instrumencie. W czasie, kiedy niespełna 33-letni skoczek oddawał się swojej pasji, w pewnym momencie zauważył go Stefan Horngacher, który docenił jego talent! Żyła przyznaje, że poświęca dużo czasu na swoje hobby.

"Gram po trzy, cztery godziny dziennie" - zdradził Żyła.

Piotr Żyła zajmuje 7. miejsce

Piotr Żyła zajął w noworocznym konkursie 15. miejsce. Oznacza to, że w klasyfikacji generalnej Po dwóch zawodach TCS w Oberstdorfie i Ga-Pa zajmuje 7. miejsce z 543,7 punktami. Aktualnie pierwsze miejsce na podium należy do japońskiego skoczka Ryoyu Kobayashi, który zdobył 587,2 punkta. Najlepszy z Polaków jest natomiast Dawid Kubacki plasujący się na 3 pozycji z 8,5 punkta mniej niż lider zawodów.

"Wczoraj trochę popłynąłem drugim skokiem, ale wiadomo, czasem się popełnia drobne błędy. Kolejne dwa konkursy przed nami, także na pewno jest okazja, żeby powalczyć"- powiedział Piotr Żyła.

Do końca Turnieju Czterech Skoczni pozostały dwa konkursy. Najbliższy odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 stycznia na obiekcie w Innsbrucku.

Zobacz także: OFICJALNIE: RADYKALNA DECYZJA HORNGACHERA! WYCOFAŁ SWOJEGO GWIAZDORA Z TURNIEJU

Może zainteresuje Cię to: ŚWIETNE WIEŚCI Z NIEMIEC! DAWID KUBACKI NA PODIUM! PIERWSZY KONKURS TCS ZA NAMI

Portal "Życie" poleca: WSPANIAŁE ZAKOŃCZENIE ROKU DLA BORYSA SZYCA. OŻENIŁ SIĘ I ZDRADZIŁ PŁEĆ DZIECKA. FANI SĄ OCZAROWANI SUKNIĄ ŚLUBNĄ PANNY MŁODEJ