Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz jeszcze przed ślubem postanowili przenieść się na wieś. W województwie łódzkim odkryli zaniedbany dworek szlachecki, który odkupili i wyremontowali. Pod ich rządami posiadłość rozkwitła!

Z czasem zaniedbany XIX-wieczny dworek w posiadłości Emilin w Jajkowicach stał się ich rajem na ziemi. Mieszkają tam już od lat. Na łamach magazynu Weranda Country Józefowicz podkreśla:

Kiedy zamykam za sobą bramę w Emilinie, zaczyna się inne życie. Chodzimy na bosaka, jemy tylko to, co sami wyhodujemy. Z wyjątkiem chleba wszystko mamy swoje: nabiał, owoce, warzywa, drób, jajka.

Odrestaurowany dworek pięknieje zwłaszcza wiosną, gdy przyroda budzi się do życia. Podkreśla to Janusz Józefowicz, który chętnie zbiera tamtejsze zioła, dodaje je do sałatek i robi z nich nalewki:

Lato jest fantastyczne, bo cały dzień siedzimy nad stawem. Ale chyba najpiękniej tu wiosną, gdy wszystko zaczyna kwitnąć. Rośliny nam służą.

Teraz okazuje się, że odrestaurowany dworek to nie jedyna nieruchomość Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej. Na łamach programu Dzień Dobry TVN para pokazała swój dom w Warszawie.

To właśnie w tym mieszkaniu spędzają zimę Natasza, Janusz oraz ich córka Kalina. Teraz po raz pierwszy zaprosili do niego kamery. Parę odwiedziła Kinga Burzyńska z Dzień Dobry TVN.

Ich mieszkanie cechuje rustykalny wygląd i zamiłowanie do naturalnych materiałów. Wszędzie porozkładane są książki, pamiątki rodzinne oraz zdjęcia.

Centralne miejsce zajmuje fotografia zaledwie 18-letniej Nataszy z Januszem Józefowiczem. Warto podkreślić, że celerbytka była wówczas niewiele starsza od ich córki Kaliny.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... RODZICE TYCH AKTORÓW PODOBNIE JAK ICH DZIECI SĄ AKTORAMI. NIE SPODZIEWASZ SIĘ NIEKTÓRYCH NAZWISK

Warto sobie przypomnieć o... CORAZ WIĘKSZA POPULARNOŚĆ "365 DNI"! WKRÓTCE RUSZA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Portal "Życie" informował także... TE GWIAZDY DUŻO PRZESZŁY W 2019 ROKU. ROZENEK, LIS I KRÓLIKOWSKI ZNALEŹLI SIĘ W SZPITALU, A IBISZ STRACIŁ BLISKĄ OSOBĘ