Aktor Paweł Królikowski od tygodnia jest pacjentem jednego ze stołecznych szpitali. Aktor trafił na oddział neurochirurgii, lekarze określili stan aktora jako poważny. Mężczyźnie nie udało się wrócić do domu. Święta spędził w szpitalnym łóżku.

Jak podaje Super Express, Paweł Królikowski spędził święta Bożego Narodzenia w szpitalu. Na szczęście, aktor miał wsparcie bliskich. Przy szpitalnym łóżku zjawili się m.in. Antek Królikowski i jego dziewczyna Katarzyna, a także ojciec aktora – Jan. Nie zabrakło także żony Pawła Królikowskiego.

Na twarzach odwiedzających rysował się smutek. To były dla rodziny Królikowskich trudne święta.

Historia choroby Pawła Królikowskiego

Kilka lat temu aktor zgłosił się do lekarza z ogromnym bólem głowy. Wkrótce okazało się, że Paweł Królikowski ma tętniaka mózgu.

Aktor natychmiast trafił na stół operacyjny. Musiał poddać się skomplikowanej operacji. Po krótkiej rehabilitacji stanął jednak na nogi i wrócił do pracy. Wydawało się, że najgorsze już za nim.

Niestety niedawno choroba powróciła. Mężczyzna ponownie musiał oddać się w ręce chirurgów. Od tamtej pory z głowy Pawła Królikowskiego nie znika nakrycie. Aktor zakrywa czapką blizny po skomplikowanej operacji czaszki.