Rafał Maślak to jeden z celebrytów cieszących się ogromną sympatią widzów. Zrobiło się o nim głośno od czasu, gdy ogłoszono go Misterem Polski, co miało miejsce w 2014 roku. Zanim rozpoczął karierę medialną, pracował w fabryce produkcyjnej w Międzyrzeczu oraz należał do ochotniczej straży pożarnej.

Celebrytę można było oglądać w wielu programach telewizyjnych, m.in. „Taniec z Gwiazdami”, „Agent – Gwiazdy” czy „Ninja Warrior Polska”. Prowadził swój własny program, talk-show „Randka z Maślakiem”. Został także jurorem w programie „#Supermodelka Plus Size”.

Prywatnie Rafał Maślak jest szczęśliwym mężem i ojcem. W sierpniu 2018 roku wziął ślub z Kamilą Nicpoń, a już kilka miesięcy po ślubie świeżo upieczeni małżonkowie ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Synek Rafała i Kamili ma na imię Maksymilian.

Rafał Maślak – dobry ojciec

Rafał Maślak mocno angażuje się w wychowanie swojego pierwszego dziecka. Co więcej, prowadzi kanał, który jest swego rodzaju poradnikiem dla rodziców. Działa w serwisie YouTube pod przydomkiem #Maksymalny tata.

Na jego Instagramie pojawiło się zabawne wideo, w którym pokazuje, jak uczy swojego małego synka dbania o zęby. Dziecko trzyma w ręce szczoteczkę do zębów i wyraźnie dobrze się bawi, podskakując w rytm piosenki. Rafał trzyma małego Maksymiliana na kolanach. W opisie do zdjęcia Rafał Maślak zachęca do zajrzenia na swój kanał YouTube.

Na serwisie YouTube możemy znaleźć pełen film, w którym można się dowiedzieć więcej na temat mycia zębów u najmłodszych.

Bardzo gratulujemy Rafałowi podejścia – higiena jamy ustnej jest ważna już dla najmłodszych, tak naprawdę od pierwszego ząbka. Rafał Maślak zdecydowanie powinien być przykładem dla innych rodziców!

Przypomnij sobie o… ANNA MARIA WESOŁOWSKA PRZEŻYŁA PRAWDZIWĄ TRAUMĘ. SĘDZIA MA ZA SOBĄ NIEZWYKLE CIĘŻKI ROK. CO WYDARZYŁO SIĘ W JEJ ŻYCIU

Jak informował portal Życie: RADOSŁAW MAJDAN WYBRAŁ IMIĘ DLA SWOJEGO DZIECKA. CZY MAŁGOSI ROZENEK-MAJDAN SIĘ TO SPODOBA

Portal Życie pisał również o… POMYSŁY NA PREZENT DLA NIEGO. CO KUPIĆ MĘŻCZYŹNIE NA ŚWIĘTA W 2019 ROKU