Anita Szydłowska dzięki programowi „Ślub od pierwszego wejrzenia” poznała miłość swojego życia. Od początku programu Anita i Adrian byli bardzo zgraną parą. W szybkim czasie zyskali szerokie grono fanów. W czerwcu bieżącego roku para powitała na świecie swojego syna Jerzego.

Para nie zaniedbuje fanów i bardzo często publikuje swoje prywatne zdjęcia w Internecie. Anita ostatni obchodziła urodziny i pochwaliła się zdjęciami z imprezy.

30. urodziny Anity

Kobieta w najnowszym wpisie pochwaliła się minioną uroczystością. Swoje 30. urodziny obchodziła w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Wygląda na to, że impreza była naprawdę udana. Na zdjęciach nie zabrakło oczywiście jej ukochanego.

-„12.12- ten dzień się kończy i był dokładnie taki, jaki powinien. Cieszę się, że spędziłam go w gronie najbliższych i od teraz jestem w gronie 30-latków. Jestem spełniona, szczęśliwa i mam cudowną rodzinę i przyjaciół, czego sobie więcej życzyć?" - napisała Anita.

Co ciekawe, tort dla Anity przygotowała Ania Wróbel- jedna z byłych uczestniczek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Najwidoczniej program zbliżył kobiety na tyle, że chcą nawet ze sobą spędzać tak specjalne okazje.

Pod postem Anity nie zabrakło serdecznych życzeń od fanów. Wiele osób komplementowała jej wygląd oraz ubiór. Część internautów zwróciła się także do Adriana:

-„Adi Ty to masz szczęście"

-„Człowieku, nie graj w totka, bo już wygrałeś"- pisali.

Warto sobie przypomnieć: MARYLA RODOWICZ CHCE PRZYSPIESZYĆ ROZWÓD, PODJĘŁA JUŻ POWAŻNE KROKI

Portal "Życie" pisał: KOMUNIJE ZDJĘCIE GWIAZDY W SIECI. ZOBACZ JAK ZMIENIŁĄ SIĘ PIOSENKARKA

Portal "Życie" pisał również o: GWIAZDA SERIALU RANCZO TRAFIŁA ZA KRATKI. ZA CO ZAMKNIĘTO JĄ W WIĘZIENIU?